Ви тут: ЧДТУ Вчена Рада університету Питання, що задаються найчастіше Чи треба членам Вченої ради відвідувати засідання ради?

Чи треба членам Вченої ради відвідувати засідання ради?

Шановні члени Вченої ради ЧДТУ!!!

Звертаю Вашу увагу на те, що згідно п. 3.2.1 Положення про Вчену раду ЧДТУ, для проведення засідань Вченої ради необхідний кворум, який складає не менше 2/3 її спискового складу.

Просимо заздалегідь вирішити питання у навчальному відділі щодо усунення накладок у розкладі занять, що збігаються з часом проведення Ради.

Хочу наголосити на тому, що бути членом Вченої ради велика відповідальність і честь, тому що Ви реально можете впливати на подальший розвиток університету. Пам’ятайте кожна Ваша думка та голос важливий для перетворення ЧДТУ на потужній європейський університет!!! Бажаю нам великих досягнень у цьому напряму та сподіваюсь на плідну співпрацю!!!

У випадку неможливості взяти участь у засіданні, член Вченої ради зобов’язаний у письмовій формі попередити про це до засідання Секретаря Вченої ради або повідомити причину відсутності Голові Вченої ради не пізніше 7 днів після засідання.

З повагою, секретар Вченої ради Лега Наталія Юріївна.