Ви тут: ЧДТУ Профком Оголошення Круглий стіл на тему: «НЕВИРОБНИЧИЙ ТРАВМАТИЗМ ТА ЗАХОДИ ЩОДО ЙОГО ПОПЕРЕДЖЕННЯ».
Середа, 04 травня 2016 15:45

Завантажити прикріплення:

28 квітня на відзначення Дня охорони праці викладачами кафедри безпеки життєдіяльності при підтримці профспілкового комітету ЧДТУ був проведений круглий стіл на тему: «НЕВИРОБНИЧИЙ ТРАВМАТИЗМ ТА ЗАХОДИ ЩОДО ЙОГО ПОПЕРЕДЖЕННЯ». На заході були присутні викладачі кафедри БЖД, історії України та суспільних дисциплін, співробітники, студенти, представники профспілкового комітету.

Метою проведення круглого столу було дослідження проблем, пов’язаних з персональною оцінкою ризиків виникнення невиробничого травматизму та  індивідуальними причинами небезпечного поводження в побуті.

Учасники круглого столу прослухали цікаву і змістовну інформацію про невиробничий травматизм та заходи його попередження, причини небезпечного поводження людей, яку представили основні організатори заходу - завідувач кафедри БЖД, доцент Ротте Сергій Вікторович та старший викладач кафедри БЖД, член ради з питань безпечної життєдіяльності населення м. Черкаси Цікановський Володимир Леонідович.

Для попередження небезпечних ситуацій було запропоновано методику розробки індивідуального календарного плану заходів на базі чотирьох персональних рейтингів. Головний акцент доповідей робився на необхідності підвищення мотивації кожної людини до здійснення реальних кроків спрямованих на збереження життя та здоров’я, а також на необхідності переоцінки поведінки громадян та напрацюванні нових психологічних установок. Студентам були надані матеріали для самоаналізу. Учасники круглого столу відзначили важливість інформації та актуальність піднятих проблем.