Ви тут: ЧДТУ Профком Оголошення Пільговий проїзд для студентів
П'ятниця, 15 квітня 2016 14:11

Пільговий проїзд для студентів

Уже з цієї суботи, 9 квітня, у черкаських тролейбусах розпочав діяти пільговий тариф для учнів та студентів. Квиток для них наразі коштує 75 копійок. Про це на нараді з міським головою повідомив директор комунального підприємства «Черкасиелектротранс» Петро Кучер.

Гроші на компенсацію цих витрат передбачені у бюджеті Черкас на 2016-ий рік (835 тисяч гривень). Для того, щоб скористатися пільговим проїздом у цьому транспорті, необхідно пред’явити учнівський або ж студентський квиток.

– Наші працівники будуть вести чіткий облік усіх проданих квитків і вже, згідно з цим, надаватиметьсярахунок на оплату, – зауважив Петро Семенович.

Нагадаємо, із такою ініціативою виступив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Досі ж у Черкасах ця категорія населення могла скористатися лише проїзним квитком (його термін дії – місяць).

Джерело інформації: