Середа, 31 травня 2017 21:48

Відео-інтерв'ю Анжели Іванівни Бойко у студії «Вичерпно» про перспективи нової спеціальності «Політична філософія»

Завідувач кафедри філософських і політичних наук ЧДТУ БОЙКО Анжела Іванівна розповіла у студії «Вичерпно» про нові напрямки підготовки та перспективи працевлаштування студентів, які навчатимуться за спеціальністю «Політична філософія».

У розмові Анжела Іванівна розповіла, які нові спеціальності з’явилися останнім часом в університеті, які можливості відкриває перед студентами нова спеціальність «Політична філософія» та де саме зможуть реалізувати себе випускники, які її опанували.

Так, за її словами, це можуть бути різні державні установи. Крім того, вони зможуть виступати оглядачами, експертами та аналітиками. Також це можуть бути піар-агенції.

- Якщо брати перелік професій, то однією із затребуваних через 5 років буде робота аналітика, — зазначила Анжела Бойко. — І якщо в нас вийде сформувати аналітичний тип мислення і аналітичні підходи, то ці діти будуть абсолютно незамінні.

Крім того, вона нагадала, які сертифікати ЗНО необхідно подавати абітурієнтам та до  якої дати триватиме подача документів у цьому році.