,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Фестивалем країн та культур відзначив свій день народження лінгвістичний факультет ЧДТУ
Четвер, 05 квітня 2018 16:21

Фестивалем країн та культур відзначив свій день народження лінгвістичний факультет ЧДТУ

Фестивалем країн та культур відзначив свій день народження лінгвістичний факультет ЧДТУ

Символічно, у межах Тижня романо-германської філології і перекладу свій сімнадцятий день народження лінгвістичний факультет Черкаського державного технологічного університету відзначив Фестивалем країн та культур.

Всі фотографії можна переглянути на Flickr

Перед початком фестивалю у холі І корпусу ЧДТУ студенти лінгвістичного факультету провели благодійний ярмарок, на якому всі бажаючі мали змогу скуштувати страви національної кухні країн Європи та Америки. Всі зібрані під час благочинного заходу кошти, а саме 2270 грн. будуть передані у дитячий дім «Малятко».

День лінгвістичного факультету - це свято, яке об’єднує велику дружну родину навчального закладу, викладачів, випускників та студентів.

Від імені ректора ЧДТУ Олега Григора та ректорату вишу щирі слова вітань висловив проректор з гуманітарно-виховних питань ЧДТУ, професор Валентин Лазуренко.

- 17 років  – це чималий відрізок нестримного руху вперед до відкриття нових спеціальностей, до впровадження нових освітніх технологій, до ефективних результатів невпинного розвитку, – наголосив у вітальному слові Валентин Лазуренко.

У свою чергу, декан лінгвістичного факультету, професор Людмила Білик пригадала історію факультету, приділивши особливу увагу стрімкому розвитку та високим показникам якості навчання. Адже, ще десять років тому на факультеті Людмила Іванівна була єдиним доктором наук, зараз їх три, а до кінця року факультет збагатиться ще трьома фахівцями з найвищим науковим ступенем.

- Сьогодні надзвичайно гостро постає питання виїзду цвіту нації за кордон. Але де б ви не були - пам’ятайте, що ви українці, тут ваше коріння, ваші батьки та сім’ї.  Повертайтеся до своїх осель та родин, – закликала Людмила Білик. - Я пишаюся своїм факультетом, викладачами, студентами. Досягнення, які ми маємо тісно пов'язані з якістю знань, які ми вам даємо. Бажаю яскравого розквіту, потужної енергії для розбудови рідного факультету, університету та держави.

Після вітальних слів Людмила Іванівна виконала почесну місію нагородження переможців олімпіад з англійської, німецької, французької мов та перекладу з німецької мови.

Під час Фестивалю країн та культур глядацька аудиторія малау нікальну нагоду познайомитися з країнами, жителі яких говорять англійською, німецькою чи французькою мовами.

Відтак, дев'ять академічних груп лінгвістичного факультету підготували надзвичайно цікаві креативні, творчі презентації, запросивши аудиторію у захопливу подорож Канадою, Великобританією, Швейцарією, Шотландією, Австрією, Францією, Америкою та Федеративною Республікою Німеччина.

Студенти не лише збагачували світогляд присутніх цікавими фактами про країни, а й демонстрували унікальну мистецьку складову закордонних земель: пісні, танці, музику та поезію.

На завершення фестивалю, первинна профспілкова організація ЧДТУ привітала лінгвістів Черкаського державного технологічного університету з Днем факультету солодкими подарунками, адже справжній день народження не можливо уявити без святкового торту!