Ви тут: ЧДТУ Новини Представники ЧДТУ взяли участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів та комп’ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці»
Середа, 04 квітня 2018 11:00

28 березня в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів та комп’ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці». Конференція була організована та проведена кафедрою інформаційних технологій і математичних дисциплін факультету інформаційних технологій та управління університету Грінченка.

Одним із співорганізаторів конференції виступив Черкаський державний технологічний університет.

Під час роботи конференції були заслухані доповіді:

Триуса Юрія Васильовича,завідувача кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій управління Черкаського державного технологічного університету, доктора педагогічних наук, кандидата фізико-математичних наук, професора на тему: «Комп’ютерно-орієнтовані технології навчання методів оптимізації та дослідження операцій студентів технічних університетів»;

Гальченка Володимира Яковича, професора кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій, доктора технічних наук, професора, Трембовецької Руслани Володимирівни, доцента кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій, кандидата технічних наук, доцента, Тичкова Володимира Володимировича, старшого викладача кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій, кандидата технічних наук на тему: «Побудова RBF-метамоделей в задачах сурогатної оптимізації» та «Визначення впливу плану обчислювального експерименту на ефективність побудови RBF-метамоделей».

На конференції під час доповіді Гальченко В.Я., Трембовецька Р.В. представили свою книгу «MathCAD: математичні методи та інструментальні засоби оптимізації», яка рекомендована до друку Вченою радою Черкаського державного технологічного університету (протокол № 8 від 12 лютого 2018 р.) на 516 сторінок та буде надрукована в Черкасах.

Після закінчення конференції учасникам були вручені сертифікати.