Ви тут: ЧДТУ Новини На Раді ректорів Черкащини ЧДТУ відзначили кубком і дипломом
Четвер, 26 січня 2017 12:52

На Раді ректорів Черкащини ЧДТУ відзначили кубком і дипломом

Заслужені нагороди за перемогу своїх студентів у 2016 році у ІІ Спортивних іграх (серед університетів та інститутів 25 січня 2017 року на засіданні Черкаської обласної Ради ректорів отримав Черкаський державний технологічний університет.

Нагадаємо, за результатами змагань ІІ Спортивних ігор Черкаської області серед вищих навчальних закладів типу: університети, інститути Черкаський державний технологічний університет виборов І місце серед вишів, у яких немає факультетів (інститутів) фізичної культури. Переможні 462 бали були нараховані за досягнення студентів ЧДТУ у змаганнях із легкої атлетики, шахів, баскетболу, волейболу, футзалу та легкоатлетичного кросу. Друге та третє місця вибороли, відповідно, Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля та Уманський національний університет садівництва.