Ви тут: ЧДТУ Новини Викладач ЧДТУ виборов золото на Чемпіонаті світу з хортингу
Середа, 07 грудня 2016 16:26

Викладач ЧДТУ виборов золото на Чемпіонаті світу з хортингу

Перший Чемпіонат світу з гирьового хортингу відбувся 3 та 4 грудня 2016 року в місті Херсон.

В складі збірної команди України в ньому взяв участь доцент кафедри комп’ютеризованих i інформаційних технологiй у приладобудуваннi Костянтина Базіло.

Спортсмен виборов золото у напівмарафоні у ваговій категорії до 75 кг.

Колектив університету щиро вітає Костянтина та бажає йому богатирського здоров’я, кар’єрного росту та подальших успіхів у спорті й повсякденному житті.

Довідка:

Хортинг — український вид спортивних єдиноборств. Хортинг позиціонується не тільки як бойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближення до українських традицій. Слово «хортинг» походить від назви острова Хортиця, де розташовувалася Запорізька Січ.