Ви тут: ЧДТУ Новини Представники ЧДТУ відвідали «AgroExpo-2018»
П'ятниця, 28 вересня 2018 10:11

Представники ЧДТУ відвідали «AgroExpo-2018»

Для факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну Черкаського державного технологічного університету вже стало традицією щороку відвідувати  найбільшу виставку України «AgroExpo», і цьогорічна аграрна подія у місті Кропивницький не стала винятком. Викладачі та студенти  із зацікавленням оглянули експозиції виставки  представлені на 125 000 квадратних метрів.  Особливістю «AgroExpo»   було те, що новинки сільгосподарської техніки світових та вітчизняних брендів можна побачити не тільки на статичних експозиціях, а й безпосередньо в роботі на спеціальному полігоні. Крім цього, делегація ЧДТУ відвідала підприємство «Ельворті» на запрошення керівництва підприємства, яке спеціалізується на виробництві посівної та грунтообробної техніки високого технічного рівня на основі нових технологій.  Ознайомилися з музеєм підприємства,  історія якого розпочалася з 1874 року від кінної сівалки до універсальних машин. Побували у виробничих цехах, де господарі ознайомили гостей з роботою та продемонстрували нове обладнання. Небайдужість студентів ЧДТУ в зазначеному заході спонукало керівництво «Ельворті», прийняти рішення про розгляд питання щодо безкоштовного встановлення в Черкаському державному технологічному університеті лабораторії агротехніки.
Від поїздки в Кропивницький, про організацію якої  попіклувався профспілковий комітет ЧДТУ на чолі з Наталією Гончаровою, всі отримали не лише задоволення, а й нові знання та з нетерпінням чекають можливості побувати на «AgroExpo-2019».