Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини З 6 листопада 2017 року в Черкаському державному технологічному університеті розпочинається тиждень української мови.
Середа, 01 листопада 2017 18:27

З 6 листопада 2017 року в Черкаському державному технологічному університеті розпочинається тиждень української мови. В межах проведення тижня відбудеться низка цікавих пізнавальних заходів.

Понеділок, 6 листопада – чекаємо усіх небайдужих об 11:30 у холі 1 корп. на Відкритті Тижня.

Вівторок, 7 листопада – о 13:30 у кінозалі на вас чекає зустріч з проф. Львівського державного університету ім. Івана Франка Іриною Фаріон. Готуйте запитання, чекаємо на вас!

Середа, 8 листопада – відбудеться конкурс української мови імені Петра Яцика та ім. Тараса Шевченка.

Четвер, 9 листопада – братимемо участь у тотальному диктанті, диктанті національної єдності (час та місце – повідом.окремо)

Завершимо Тиждень 10 листопада підведенням підсумків конкурсів імені Петра Яцика й імені Тараса Шевченка та нагородженням переможців.

6.11.2017, об 11.20, хол 1 корп. ЧДТУ – ЧЕКАЄМО НА ВАС!

З ПОВАГОЮ,

Кафедра Української Мови та Загального Мовознавства