,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Вітальне слово ректора

 Шановні друзі!

Вітаю вас на сайті Черкаського державного технологічного університету, який у березні 2015 року урочисто відзначатиме своє 55-річчя. Ми пишаємося здобутками й традиціями нашого навчального закладу, чия історія тісно пов’язана зі становленням і розвитком інженерної, економічної та гуманітарної освіти на Черкащині. Університет займає лідируючі позиції в освітньому просторі, має високий рейтинг серед роботодавців регіону. Серед наших випускників – народні депутати України, керівники підприємств та установ, видатні науковці й кваліфіковані фахівці, що складають еліту нації. Наш колектив докладає максимум зусиль для того, щоб навчатися в ЧДТУ було престижно і комфортно.

Відмітною особливістю нашого університету є висококваліфікований професорсько-викладацький склад і найширший у регіоні спектр підготовки фахівців. Наразі в ЧДТУ навчається понад 6000 студентів та працює близько 500 висококваліфікованих викладачів та професорів. Науково-дослідна діяльність університету ведеться на високому рівні й спрямована на ефективне вирішення важливих науково-технічних та господарських проблем.

Наша мета – озброїти студентів фаховими сучасними знаннями й управлінськими навичками, інформаційними технологіями й іноземними мовами для успішної самореалізації й адаптації на глобалізованому ринку праці.

ЧДТУ є повноправним членом міжнародних консорціумів і асоціацій. Університет має партнерські стосунки із 65 вищими навчальними закладами й науковими установами Європи, Америки, Азії, Австралії, що дає нашим студентам можливість проходити стажування, а викладачам – підвищувати кваліфікацію за кордоном в рамках договорів про співпрацю. Наші зарубіжні партнери допомагають нам реалізувати європейський вектор освіти.

Кожний наш студент – це індивідуальність, а вища освіта у ЧДТУ – це системна реалізація науково-освітнього і культурно-виховного процесу через інформаційно насичене інтелектуальне й духовне середовище відповідно до запитів і уподобань молодих людей, які прагнуть стати відмінними спеціалістами.

Сьогодні суспільство ставить вимоги щодо поліпшення якості освітніх послуг. Ми впроваджуємо новаторські підходи Закону про вищу освіту через активізацію інноваційної діяльності з організації досконалого освітнього середовища, підвищення вимог до професійних якостей і кваліфікації професорсько-викладацького складу, а також через вдосконалення змісту освітньої діяльності й партнерські взаємовідносини викладачів і студентів. Інфраструктура університету налаштована на сприйняття й реалізацію студентських ініціатив, на розвиток студентського самоврядування. Взаєморозуміння, допомога, підтримка, захист – це засади партнерства в нашому університеті.

Ми будемо раді вітати кращих вступників, які прагнуть побудувати власну успішну кар’єру, а також будемо щиро раді співпраці з навчальними закладами як в Україні, так і за кордоном.

З повагою

 

 

ректор Черкаського державного
технологічного університету, професор

Тамара  Качала