Ви тут: ЧДТУ Про нас говорять Українець із Литви провів майстер-клас з живопису в ЧДТУ
Понеділок, 18 грудня 2017 09:59

Українець із Литви провів майстер-клас з живопису в ЧДТУ

12 грудня у Черкаському державному технологічному університеті на кафедрі дизайну відбувся майстер-клас з живопису в техніці акварелі Сергія Лисого, художника з Клайпеди, в якому взяли участь викладачі і студенти кафедри.

Повідомляє інформаційне видання ВиЧЕрпно, посилаючись на прес-службу ЧДТУ

Сергій Лисий народився в Одеській області, у 1992 році закінчив художньо-графічний факультет Одеського педагогічного інституту, а зараз  живе і працює в Литві.

Пейзажі Сергія цікаві, образні, а приємна колірна гамма робіт, не залишає байдужим глядача.

Основний мотив робіт майстра − це міський пейзаж і сцени з життя. Крім того, художник на високому професійному рівні займається розписом інтер’єру.

− Просто люблю акварель і намагаюся з нею не розлучатися,− говорить про себе художник.

Сьогодні роботи майстра знаходяться в багатьох приватних колекціях Литви і України.

− Такі творчі заходи об’єднують людей різних колективів, навчають і дають відчуття того, що всьому можна навчитися, все можна здолати і просто отримати масу позитивних емоцій, переконана старший викладач кафедри дизайну Тетяна Куліш, яка стала активним учасником майстер-класу і готова ділитися набутими уміннями з нашими студентами.

Усі учасники захопливого творчого майстер-класу отримали чудовий настрій від процесу та, звичайно ж, від позитивного результату.