Ви тут: ЧДТУ Про нас говорять Професори ЧДТУ отримали почесні нагороди
Четвер, 30 листопада 2017 14:41

Професори ЧДТУ отримали почесні нагороди

Під час засідання Науково-технічної ради Черкаського державного технологічного університету голова представництва об’єднання ВГО "Країна" у м.Черкаси Володимир Володимирович Тичков нагородив професорів ЧДТУ за впровадження інноваційних технологій в інформаційній галузі, науці та освіті.

Інформує Прес-центр, посилаючись на прес-службу ЧДТУ

Відповідно до Наказу ВГО "Країна" №11 від 01.11.2017 за підписом Олександра Михайловича Сопова, медалями "За розвиток інформаційних технологій" нагороджено: доктора технічних наук, завідувача кафедри інформатики, інформаційної безпеки та документознавства, професора Валентину Іванівну Кунченко-Харченко, доктора технічних наук, завідувача кафедри робототехніки та спеціалізованих комп’ютерних систем, професора Валентину Максимівну Лукашенко, доктора технічних наук, керівника Інституту системних інформаційних досліджень, професора кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій управління Анатолія Анастасійовича Тимченка.