Ви тут: ЧДТУ Про нас говорять У ЧДТУ до Дня художника відкрили виставку робіт студентів кафедри дизайну
П'ятниця, 13 жовтня 2017 12:29

У ЧДТУ до Дня художника відкрили виставку робіт студентів кафедри дизайну

11 жовтня у Черкаському державному технологічному університеті відкрилася виставка робіт студентів кафедри дизайну.

Про це пише інтернет видання Прес-Центр, посилаючись на прес-службу ЧДТУ.

– Я сповнений гордості за наших студентів – майбутніх дизайнерів, і не лише тому, що ці люди є талановитими яскравими особистостями, – зазначив на відкритті виставки в. о. ректора ЧДТУ Олег Григор. – Бог обдаровує деяких людей особливим вмінням передавати свої життєві погляди, цінності та ідеали через мистецтво. Але наша кафедра дизайну не лише вкрай талановита, але і дуже активна у громадському житті міста та області. Вони допомагають Черкасам ставати красивішими, мати індивідуальне і красиве обличчя. Саме наші студенти і викладачі майстерно оформлюють дитсадки, школи, даруючи своє мистецтво нашому місту. Вони беруть активну участь у житті нашої громади, є свідомими і відповідальними людьми – і за це я відчуваю найбільшу гордість і хочу їм подякувати за таку небайдужість та громадянську позицію.

Потому, в.о. ректора ЧДТУ Олег Григор нагородив ініціативних студентів та викладачів кафедри дизайну Подяками ЧДТУ.