Ви тут: ЧДТУ Про нас говорять Команда ЧДТУ перемогла у дебатному турнірі "Кубок Черкас"
Середа, 04 жовтня 2017 09:38

Команда ЧДТУ перемогла у дебатному турнірі "Кубок Черкас"

Цими вихідними, 30 вересня – 1 жовтня 2017 року, відбувся дебатний турнір "Кубок Черкас" для учнів і студентів навчальних закладів міста, у якому взяли участь близько 50-ти учасників.

Про це повідомляє інтернет-видання Прес-Центр, посилаючись на прес-службу ЧДТУ.

Організаторами інтелектуального заходу стали "Черкаський дебатний клуб", "Ораторська платформа" та ВМГО "Федерація дебатів України".

Протягом двох днів учасники турніру змагалися між собою у майстерності переконувати, аргументувати та доводити свою позицію. ЧДТУ представляли три команди в складі Таїсії Кришні, Альони Бондар, Вікторії Гунько, Євгенія Короля, Софії Ярмош та Володимира Півненка. Крім цього, до дебатного турніру долучилася команда зі Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ, а саме Анна Мачульна і Мирослав Авчинніков. Як повідомив представник Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Федерація дебатів України" Сергій Ганницький, переможцями турніру стала команда "Агонь" студентів Черкаського державного технологічного університету у складі Софії Ярмош та Володимира Півненка.