Ви тут: ЧДТУ Про нас говорять У ЧДТУ розвивається Мережева Академія Cisco
Четвер, 27 липня 2017 10:37

У ЧДТУ розвивається Мережева Академія Cisco

На базі Черкаського державного технологічного університету вже другий рік функціонує Мережева Академія Cisco, відкриття якої дозволило понад 30 студентам факультету електронних технологій та факультету інформаційних технологій і систем отримати сертифікати міжнародного зразка з курсу IT Essentials (Основи інформаційних технологій).

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у прес-службі учбового закладу.

Необхідно відзначити, що навчання та сертифікація проходять безкоштовно, оскільки курс, матеріали якого розроблені фахівцями всесвітньо відомого американського телекомунікаційного гіганту Cisco Inc., інтегровано в навчальні програми підготовки бакалаврів за спеціальностями: «172 Телекомунікації та радіотехніка», «124 Системний аналіз», «151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», «153 Мікро- та наносистемна техніка», «141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Курс ITEssentialsможуть опанувати і студенти спеціальностей «122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології», «123 Комп’ютерна інженерія», «125 Кібербезпека» та інших, а найближчим часом планується зробити доступним проходження даного курсу і для всіх охочих, що бажають отримати сучасні знання та сертифікат світового рівня.

Це фактично перший рівень підготовки Мережевої Академії Cisco, проходження якого дозволяє продовжувати подальше навчання в академії на наступних програмах.

Зокрема, як зазначив виконуючий обов’язки ректора Черкаського державного технологічного університету Олег Григор, із наступного року планується розпочати навчання за програмами IntroductiontoIoT(Вступ до Інтернету речей) та NetworkingEssentials(Основи мережевих технологій).

В цілому, реалізація даного проекту на базі ЧДТУ покладена на керівника Мережевої Академії Cisco при ЧДТУ, д.т.н, професора кафедри радіотехніки та інформаційно-телекомунікаційних систем Сергія Заболотнього, та дозволить суттєво підвищити рівень підготовки студентів в галузі інформаційно-телекомунікаційних технологій і сприятиме їх майбутньому працевлаштуванню.