Ви тут: ЧДТУ Про нас говорять Cтудентки ЧДТУ врятували кошенят, яких в закритій коробці кинули помирати в центрі Черкас
Середа, 21 червня 2017 09:22

Видання Провінція інформує про те, що студентки Черкаського державного технологічного університету врятували чотирьох кошенят, яких залишили у центрі міста помирати у заклеєній скотчем картонній коробці.

- Нам розповіли, що це зробив якийсь хлопець, що виставив коробку просто на сонці і швидко пішов геть, - розповідає третьокурсниця будівельного факультету Вікторія, майбутній еколог. – Ми забрали кошенят – вони виявились дуже гарненькими і лагідними, чистенькими і пухнастими. Тож тепер шукаємо їм домівку. Хороші і відповідальні люди, що хочуть мати не лише гарного, але й майже вченого, кота, можуть телефонувати мені за номером 093-003-73-03.