Ви тут: ЧДТУ Про нас говорять У ЧДТУ готуватимуть експертів, оглядачів і аналітиків
Середа, 31 травня 2017 13:27

У ЧДТУ готуватимуть експертів, оглядачів і аналітиків

Гостем студії «ВиЧЕрпно» стала завідувач кафедри філософських та політичних наук Черкаського державного технологічного університету Анжела Бойко.

У розмові Ажела Іванівна розповіла, які нові спеціальності з’явилися останнім часом в університеті, які можливості відкриває перед студентами нова спеціальність «політична філософія» та де саме зможуть реалізувати себе випускники, які її опанували.

Так, за її словами, це можуть бути різні державні установи. Крім того, вони зможуть виступати оглядачами, експертами та аналітиками. Також це можуть бути піар-агенції.

- Якщо брати перелік професій, то однією із затребуваних через 5 років буде робота аналітика, — зазначила Анжела Бойко. — І якщо в нас вийде сформувати аналітичний тип мислення і аналітичні підходи, то ці діти будуть абсолютно незамінні.

Крім того, вона нагадала, які сертифікати ЗНО необхідно подаватиабітурієнтам та до  якої дати триватиме подача документів у цьому році.