,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Борона Аліна Миколаївна

Борона Аліна Миколаївна

 

Посада: асистент

Сфера наукових інтересів: інформаційна технологія підтримки технологічних рішень в інтегрованих CAD/CAM системах

Перелік курсів, що читаються: Технологія обробки на верстатах з ЧПК і ОЦ

 

Основним напрямком розвитку технологічних процесів в металообробці на даний час є підвищення продуктивності і гнучкості. Це пояснюється тим, що значно зростає номенклатура деталей у дрібно- і середньосерійному виробництві, і тому необхідно автоматизувати ці виробництва. Цього можна досягти шляхом широкого застосування верстатів з ЧПК, в тому числі багатоцільових, а також гнучких виробничих систем. Верстати з ЧПК забезпечують високу автоматизацію процесу обробки, малі витрати часу на переналагодження навіть при невеликих партіях деталей, і високу якість обробки цих деталей.

Виходячи з вище приведеного, метою викладання дисципліни «Технологія обробки на верстатах з ЧПК і ОЦ» є вивчення теоретичних основ

по проектуванню технологічних процесів (ТП), та розробці керуючих програм (КП) для верстатів з ЧПК. Використання систем автоматизованого проектування (САПР) в умовах автоматизованої підготовки виробництва, що сприятиме скороченню термінів технологічної підготовки виробництва, підвищенню його ефективності.