СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 144 ТЕПЛОЕНЕРГЕТИКА

Всі ми хочемо жити в теплі, користуватися гарячою водою, влітку потребуємо свіжого прохолодного повітря, бажаємо користуватися електроприладами, підзаряжати наші гаджети.

При цьому ми хочемо бути впевненими в якості та розумній ціні цих досягнень прогресу. Плата за комуналку не повинна з’їдати всю нашу зарплату.

Але, на жаль, дуже часто нам доводиться стикатися зі збоями у водопостачанні, відсутністю електропостачання, невизначеністю із газом.

Це ознаки кризи в системі енергетики. Виходом з цієї кризи є модернізація енергообладнання.

Навіть країни Європи бажають інвестувати та кредитувати нашу енергетичну галузь. Єдина причина, чому це не відбувається- відсутність кваліфікованих спеціалістів.

Державна промислова та освітня політика України в цій сфері направлена на підтримку навчання студентів зі спеціальності Теплоенергетика. Так на законодавчому рівні спеціальність 144 -Теплоенергетика є регульованою, тобто … Студенти зі спеціальності Теплоенергетика під час навчання отримують підвищену стипендію.

Тому ми, єдиний ВНЗ у Черкаській області, готуємо ТЕПЛОЕНЕРГЕТИКІВ