Історія кафедри

Кафедру комп'ютерних технологій (КТ) було створено в зв'язку з реорганізацією факультету інформаційних технологій і систем згідно з наказом ректора ЧІТІ № 225/01 від 15.09.1998 р.

З дня створення кафедри до 31 січня 2012 року нею завідував доктор технічних наук, професор, академік МАКНС Тимченко Анатолій Анастасійович.

У зв'язку з створенням нової кафедри "Системного аналізу та методів прийняття рішень" (31.01.2012), яку очолив проф. Тимченко А.А., в.о. завідувача кафедри комп’ютерних технологій став доктор педагогічних наук, кандидат фізико-математичних наук, професор Триус Юрій Васильович, якого 31.09.2012 було обрано за конкурсом на посаду завідувача кафедри.

За наказом ректора ЧДТУ № 236/01від 3.07.2014 кафедру комп'ютерних технологій перейменовано на кафедру комп'ютерних наук та інформаційних технологій управління(КНІТУ).