Історія кафедри

Кафедру комп'ютерних технологій (КТ) було створено в зв'язку з реорганізацією факультету інформаційних технологій і систем згідно з наказом ректора ЧІТІ № 225/01 від 15.09.1998 р.

З дня створення кафедри до 31 січня 2012 року нею завідував доктор технічних наук, професор, академік МАКНС Тимченко Анатолій Анастасійович.

Тимченко

У зв'язку з створенням нової кафедри "Системного аналізу та методів прийняття рішень" (31.01.2012), яку очолив проф. Тимченко А.А., в.о. завідувача кафедри комп’ютерних технологій став доктор педагогічних наук, кандидат фізико-математичних наук, професор Триус Юрій Васильович, якого 31.09.2012 було обрано за конкурсом на посаду завідувача кафедри.

кафедра 2012

Кафедра КНІТУ (2012 р.)

За наказом ректора ЧДТУ № 236/01від 3.07.2014 кафедру комп'ютерних технологій перейменовано на кафедру комп'ютерних наук та інформаційних технологій управління(КНІТУ).

17 травня 2017 року відбувся День кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій управління, на якому були підведені підсумки роботи колективу за 5 останніх років, продемонстровано її особливості та досягнення, а також презентовано перспективи розвитку.

«Наша основна перспектива – це наша молодь, наше студентство, саме для них ми намагаємося працювати і в галузі науки, і в галузі освіти, і взагалі показувати приклад, як потрібно ставитися до життя, оскільки ви працюєте і будете жити в майбутньому в інформаційному суспільстві, яке вимагає постійного розвитку не лише технологій, а й кожного з нас, – наголосив у вступному слові завідувач кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій управління ЧДТУ Юрій Триус, звертаючись до студентів. — І де б ви не були, де б ви не працювали, ми прагнемо, аби ви здобули вміння навчатися, розвиватися, самовдосконалюватися під час навчання в нашому університеті.

Вагомі досягнення кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій управління спонукають до співпраці з нею ІТ-компанії, які розробляють програми забезпечення для різних галузей народного господарства та інші відомі компанії та організації. Відтак, під час Дня кафедри КНІТУ відбулося підписання Партнерського договору із ТОВ «Тріумф груп» та Договору з ТОВ «Доктор Елекс» на впровадження медичної інформаційної системи «Доктор Елекс» у закладах охорони здоров’я Черкаської області.

Цю подію було відмічено у газеті Черкаський Край

підписання договору

Підписання партнерської угоди між ЧДТУ (ректор Григор О.О.)

і ТОВ «Тріумф груп» (директор Сокол О.Л.)

вручення ректор

Вручення ректором ЧДТУ Григором О.О. відзнак кращим аспірантам і студентам кафедри КНІТУ

вручення декан

Вручення деканом ФІТІС Трегубенко І.Б. грамот кращим студентам кафедри КНІТУ