Ви тут: ЧДТУ Факультет харчових технологій та сфери обслуговування Новини Науково-практичний семінар "Перспективи розвитку сільского (зеленого) туризму на прикладі Чигиринського району.
Понеділок, 29 травня 2017 10:46

25 травня 2017 року викладачі та студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи здійснили екскурсію до Чигиринського краю, де відвідали музей Б.Хмельницького, Іллінську церкву в селі Суботові, три криниці. В селі Івківці, студенти мали змогу стати учасниками дивовижного українсько-польського проекту "ЗЕРНОЛЕНД". Назар Лавріненко, куратор проекту, розповів, що даний проект створено з метою, щоб українці не забували власну історію та дбали про відродження забутих сіл. Проект спрямований на  стимулювання підприємницької діяльності на селі, залучення місцевих мешканців для  проведення майстер-класів, прядіння, молотіння, сукання нитки, та багатьох інших речей.