Субота, 13 травня 2017 22:37

День Перемоги !

Представники Черкаського державного технологічного університету на чолі з ректором Олегом Григором взяли участь в урочистостях присвячених 72-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Цьогоріч 9 травня на Соборній площі зібралися тисячі черкасців із прапорами і квітами, аби відзначити День перемоги. Очільники області та міста, ветерани, учасники бойових дій в Афганістані та у зоні АТО виступили перед присутніми та закликали вшанувати хвилиною мовчання загиблих та зниклих безвісти учасників бойових дій.

Усі учасники заходу долучилися до ходи пам’яті та покладання квітів до монументу «Борцям за волю України», Стели Героїв Другої світової війни та до Пагорба Слави.

Напередодні представники Черкаського державного технологічного університету відвідали ветеранів, колишніх працівників вишу. Вже традиційно, привітавши теплими словами та вручивши подарунки, захоплено слухали цікаві історії ветеранів про минулі події та побратимів, переглядали пожовклі від часу фотографії.