Понеділок, 23 жовтня 2017 10:10

ПЕРША МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

19-20 жовтня була проведена ПЕРША МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку харчової індустрії" кафедрою технології бродильних виробництв. В конференції брали участь Національний університет харчових технологій, Одеська національна академія харчових технологій, Черкаське регіональне відділення УТА, Фірма «SINOGRAFS.A.», Інститут високомолекулярних сполук НАН України, Батумський державний університет ім. Шота Руставелі, Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України, Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», Сумський національний аграрний університет. На конференції було виділено три секції за такими тематиками:

1. Новітні підходи та інноваційні технології в харчовій індустрії.

2. Історичні аспекти розвитку харчової галузі.

3. Сучасні аспекти здорового харчування.

19 жовтня перед початком пленарного засідання студентами кафедри ТБВ було організовано тематичну виставку з елементами дегустації "Моя галузь особлива", де були предаствлені наукові розробки студентів в галузях харчової промисловості: консервна, хлібопекарська, кондитерська, молочна.

Пленарне засідання відкривали проректор з науково-дослідної роботита міжнароднихзв’язків, д. т. н., професор Рудницький Володимир Миколайович та проректор з гуманітарно-виховних питань, д.і.н., професор Лазуренко Валентин Миколайович, які привітали кафедру з днем працівника харчової промисловості.

На конференції було заслухано такі доповіді:

- д.е.н., професор, декан факультету харчових технологій та сфери обслуговування, Чепурда Лариса Михайлівна - "Перспективи розвитку харчової промисловості в

Україні";

- к.т.н., доцент, завідувач кафедри технології бродильних виробництв, Осипенкова Ірина Іванівна - "Інноваційні проекти в індустрії харчування»;

- к.м.н., завідувач кафедри фізичного виховання та здоров’я людини, Загородній Василь Володимирович - «Функціональне харчування – як складова здорового способу життя»

- к.і.н., доцент, завідувач кафедри історії України та суспільних дисциплін, Стадник Ірина Ююріївна - «Алкогольні напої в традиційному українському частуванні»;

- к.х.н., доцент інституту геохімії навколишнього середовища НАН України, м. Київ, Кукуєва Віталіна Віталіївна - «Екологічні наслідки індустріального розвитку».

По закінченню конференції було проведено мастер клас "Мистецтво сомельє", де проводилась дегустація напоїв професійним сомельє.

20 жовтня на кафедрі технології бродильних виробництв проводились секційні засідання, де було заслухано наукові доповіді студентів та аспірантів.