П'ятниця, 13 жовтня 2017 12:44

Спортивно-патріотичне свято «Козаки славні сини»

12 жовтня 2017 року на стадіоні Черкаського державного технологічного університету відбулось ІІІ спортивно-патріотичне свято «Козаків славні сини», присвячене  Дню захисника України та Дню українського козацтва.

У складі збірної команди ФХТСО брали участь такі студенти кафедри технології бродильних виробництв: Гузенко Володимир, Гузенко Віктор, Кабанов Владислав,  Вовк Віктор, Бойченко Олександр.

Під час заходу свою спортивну майстерність студенти змогли продемонструвати у таких фізичних випробуваннях: дартс, естафеті, метанні гирі, армспорті, перетягуванні канату.

В особистому заліку з дартсу серед юнаків перше місце посів - Гузенко Віктор, ФХТСО (22 оч.).

В особистому заліку серед метальників перше місце зайняв -  Кабанов Владислав, ФХТСО з результатом 5,78 м.

У завершальному двобої з перетягування канату перемогу виборола команда ФХТСО (І місце).

У підсумку завзятих змагань загальнокомандні місця розподілились таким чином:

І місце  – факультет харчових технологій та сфери обслуговування;

ІІ місце – будівельний факультет;

ІІІ місце – факультет економіки та управління.

Колектив кафедри технології бродильних виробництв щиро вітає з перемогою та бажає своїм студентам-козакам майбутніх спортивних перемог!!!