Четвер, 14 квітня 2016 12:45

ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

6-  8 квітня 2016 року в Національному університеті харчових технологій (м. Київ) відбувся ІІ етап  Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Харчові технології та інженерія» ОКР «Бакалавр», в якій взяли участь студенти кафедри «Технології бродильних виробництв», факультету харчових технологій та сфери обслуговування: Строкань Анна, Наумовська Ілона та Лядова Наталія.

За результатами олімпіади Строкань Анна студентка 3курсу, отримала диплом ІIступеня, Лядова Наталія студентка 4курсу–диплом  ІІІ ступеня за перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Харчові технології та інженерія» ОКР «Бакалавр.  Наумовська Ілона, студентка 4курсу отримала грамоту в номінації «Кращі знання технологій харчових виробництв».

Старший викладач кафедри технології бродильних виробництв – Чепурна Оксана Леонідівна  нагороджена грамотою за багаторічну активну участь у роботі журі та підготовку студентів переможців ІІ етапу  Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Харчові технології та інженерія».

За кращий командний результат Черкаський державний технологічний університет зайняв ІІІ місце серед вузів України.

Вітаємо переможців!!!