Ви тут: ЧДТУ Факультет харчових технологій та сфери обслуговування Кафедра технології бродильних виробництв Новини кафедри Студенти кафедри Технології бродильних виробництв стали учасниками науково-практичної конференції яку проводило "ОБ`ЄДНАННЯ АГРАРІЇВ УКРАЇНИ"
Середа, 08 жовтня 2014 15:19

Студенти груп ТБВ-05 та ТБВ-14кафедри Технології бродильних виробництвбудівельного факультету Черкаського державного технологічного університету напрямку підготовки" Харчові технології та інженерія"стали учасниками науково-практичної конференції на тему: «Особливості територіальної організації зберігання та переробки плодоовочевої продукції як складової частини технології зміцнення здоров’я людини», яку проводило "ОБ`ЄДНАННЯ АГРАРІЇВ УКРАЇНИ "08 вересня 2014 р .у м. Черкаси

Метоюнауково-практичної конференції було обговорення актуальних питань та проблем, що стосуються зберігання та переробки плодоовочевої продукції, та їх практичне застосування.

Науковці, підприємці, представники органів влади та громадських організацій, дослідники, студенти профільних спеціальностей, представники фізичних та юридичних суб’єктів господарювання, організації, зацікавлені у розвитку та впровадженні нових, запропонованих технологій зберігання та переробки плодоовочевої продукціїобговорювали такі питання:

1. Наукові дослідження щодо зберігання та переробки плодоовочевої продукції;
  2. Перспективне обладнання для фермерських господарств;
  3. Відродження переробки плодоовочевої продукції, перспективи вдосконалення фермерських господарств;
  4. Інновації в напрямках агрономії, селекції, плодоовочівництва;
  5. Юридичні аспекти співпраці.

Аспірант кафедри Яценко С. І. виступила з доповіддю по темі свого дисертаційного дослідження " Розробка технології напоїв підвищеної біологічної цінності на основі плодово-ягідної сировини Черкащини", де представлена горобина звичайна (SorbusaucupariaL.), як перспективна дикоросла сировина, багата на біологічно-активні речовини, для виготовлення цілющих напоїв, направлених на зміцнення здоров'я та продовження життя людини. Виступ доповнили студенти, які працюють у цьому ж напрямку науково-дослідної роботи.

Особливу увагу заслуговують виступи :

Завідувача лабораторією інноваційних харчових технологій інституту садівництва НААН України – Литовченка Олександра Михайловича «Особливості переробки плодово-ягідної сировини в фермерських умовах», який зробив акцент на виготовленні напоїв з плодово-ягідної сировини, що є для  напрямку роботи кафедри дуже цікавим та корисним.

Представника Об’єднання аграріїв, власника ТОВ «Пашківський сад» - Блажевського Сергія Дмитровича «Зберігання та переробка плодово-ягідної продукції з практичної точки зору, на прикладі ТОВ "Пашківський сад"»- в своєму виступі поділився досвідом  роботи та викликав у студентів зацікавленість до можливості проведення практики на базі ТОВ «Пашківський сад».

В цілому тема конференції є актуальною, корисними є напрацювання та шляхи вирішення багатьох проблем територіальної організації зберігання та переробки плодоовочевої продукції, студентам цікаво було поспілкуватися з фахівцями, почути їх різноманітні точки зору, методи, які вони використовують .

Кафедра Технології бродильних виробництв висловлює щиру подяку "ОБ`ЄДНАННЮ АГРАРІЇВ УКРАЇНИ "за високий рівень підготовки та організації науково-практичної  конференції.