Ви тут: ЧДТУ Факультет харчових технологій та сфери обслуговування Кафедра фізичного виховання та здоров'я людини Новини кафедри У ЧДТУ - срібло Дивізіону "Київська Русь" Студентської баскетбольної ліги України
Четвер, 20 квітня 2017 20:18

Нині у Києві проходять  матчі фінального етапу Дивізіону "Київська Русь" Студентської баскетбольної ліги України. У змаганнях серед чоловіків беруть участь 8 команд вишів України.

Відбулося жеребкування наступного етапу СБЛУ, яким стане фінал дивізіону "Київська Русь" СБЛУ.

По чотири команди сформували групу "А" та групу "Б".

Відповідно до жеребкування команди розподілилися таким чином:

Група А:

ЖДТУ (Житомир) – Житомирський державний технологічний університет

ЧНУ (Черкаси) – Черкаський національний університет

СПК КНТУ (Світловодськ)  –  Світловодський політехнічний коледж Кіровоградського національного технічного університету "СПК КНТУ"

КНТЕУ (Київ)  СК "Меркурій-КНТЕУ" –  Київський національний торговельно-економічний університет

Група Б:

НТУ КПІ (Київ) – Київський політехнічний університет

КДПУ (Кропивницький) – Кіровоградський державний педагогічний університет

НУФВСУ (Київ) – Національний університет фізичного виховання та спорту України

ЧДТУ (Черкаси) – Черкаський державний технологічний університет

Спочатку команди зіграють у своїх групах, а дві кращі - вийдуть у півфінал.

Перший етап змагань проходить у залі НУФВСУ, вирішальні матчі - команди  відіграють у СК "Меридіан".

У перший ігровий день команда Черкаського державного технологічного університету у важкій і напруженій грі перемогла потужну команду Київського політехнічного інституту. Слід відзначити, що наші студенти відіграли 14-ти очкову різницю по ходу гри. Фінальний рахунок – 72-64 на користь ЧДТУ.

У матчі другого ігрового дня фінального етапу Дивізіону «Київська Русь» юнаки університету впевнено здобули перемогу з рахунком 68:39 над командою КДПУ, чим збільшили свої шанси до виходу у наступний тур.

Наступна гра у п'ятницю з командою  НУФВСУ (Київ). Вона є дуже важливою, адже боротьба напружена - за результатами попередніх ігор: НУФВСУ – КДПУ – 80:49;  НТУ КПІ – НУФВСУ – 76:61...

Отже, п'ятниця 21.04.2017 -  у нашої команди "хет-трік" -  три поспіль перемоги  у груповому етапі. Перемога ЧДТУ над студентами НУФВСУ з рахунком 81:76. Запекла гра тривала протягом всього матчу. Першу половину гри технарі програвали  8 очок, але змогли зібратись та переграли завдяки гарній фізичній підготовці, вигравши вирішальну третю чверть та завершили четверту чверть з різницею "+13".

Найбільший вклад в перемогу ЧДТУ зробили – Скапінцев Дмитро (30 очок, 21 підбирання), Пелипай Антон (21 очко, 6 результативних передач), Нагорний Дмитро (20 очок, 9 підбирань), Руслов Нікіта (7 очок, 8 результативних передач).

Відтак, черкаські ВНЗ зайняли перші місця в своїх групах, і завтра на них будуть чекати півфінальні ігри. Так, команда ЧНУ зустрінеться з КПІ (м. Київ), а ЧДТУ будуть грати з КНТЕУ (м. Київ).

Субота, 22 квітня. Дві черкаські  команди (ЧДТУ, ЧНУ) змогли перемогти своїх опонентів (ЧДТУ "+12") та зустрінуться у фіналі  за 1-2 місце 23.04.2017 р  у спорткомплексі "Мерідіан".

Неділя, 23 квітня.

У фінальній зустрічі  в Києві відбулося черкаське дербі, зійшлися дві команди з Черкас - ЧДТУ І ЧНУ. Гравці ЧНУ зі старту захопили лідерство, коли збірну повели за собою гравці "Черкаських мавп" супер-ліги Мірошниченко Максим та Кобець Олександр. В третій чверті команді ЧДТУ ледь не вдалося переломити хід гри (+10 за чверть), коли змогли наблизитися до своїх суперників завдяки відмінній грі бігмена Дмитра Скапінцева, який записав до свого активу вражаючи цифри статистики: 33 очки та 21 підбирань.

Проте  провівши рівну останню чверть команда ЧДТУ поступилася команді ЧНУ з рахунком 110:114 (38:29; 32:28;  19:29; 25:24) та посіла ІІ місце у  Дивізіоні  «Київська Русь» СБЛ. Найкращим гравцем команди визнано Скапінцева Дмитра, найкращим снайпером  - капітана нашої команди Руслова Нікіту.

Таким чином, збірна ЧДТУ виборала право брати участь у змаганнях ІІІ етапу  Студентської баскетбольної ліги України.

Вітаємо команду та бажаємо хлопцям нових перемог!