,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Кафедра філософських і політичних наук

filo2_1

filo2_2

filo2_3

filo2_4

 

Кафедра філософських і політичних наук має власну історію, сповнену знаковими віхами та подіями. Сьогодні – кафедра філософських і політичних наук ЧДТУ постає не тільки навчальним підрозділом університету, але й потужним аналітичним центром, де працюють авторитетні науковці, діяльність яких спрямована не лише на теоретичні роздуми, але й на практичне застосування наукових результатів.

Науковці кафедри надають експертну оцінку подіям в суспільстві, входять до складу громадських рад при органах державної влади і місцевого самоврядування, розробляють численні курси, спрямовані на особистісний підхід в підготовці фахівців.

Навчальна та наукова робота кафедри спрямована на фундаментальну підготовку фахівців, поширення філософсько-гуманітарної освіти в університеті.

Кафедра приділяє увагу підвищенню кваліфікації викладачів через аспірантуру. На кафедрі навчаються 3 аспіранти та 3 пошукачі. Викладачі кафедри проходять стажування в провідних ВНЗ України та за її межами – за програмою ЄС «освіта в європейському просторі».

Кафедра філософських і політичних наук забезпечує викладання та вивчення різноманітних дисциплін гуманітарного циклу для бакалаврів, магістрів, аспірантів ЧДТУ. Значна увага приділяється оновленню навчальних дисциплін та розробці нових курсів на вимогу часу. На базі цих курсів формується методична та навчальна база кафедри.

Кафедрою підготовлені матеріали для реалізації дистанційного навчання за курсами, що викладаються на кафедрі.

Контакти:

кім. 709, корпус 1, бульвар Шевченка, 460, м. Черкаси, 18006, тел. (0472) 73-02-18

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.