,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Кафедра фінансів Новини І КОНКУРС МІКРОГРАНТІВ НА РЕАЛІЗАЦІЮ СТУДЕНТСЬКИХ ПРОЕКТІВ В РАМКАХ СПІЛЬНОГО ПРОЕКТУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ООН
Понеділок, 11 квітня 2016 09:07

І КОНКУРС МІКРОГРАНТІВ НА РЕАЛІЗАЦІЮ СТУДЕНТСЬКИХ ПРОЕКТІВ В РАМКАХ СПІЛЬНОГО ПРОЕКТУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ООН

 

 

 

 

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

 

Національна мережа партнерських університетів «Вищі навчальні заклади та сталий розвиток громад» за підтримки спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» оголошує І конкурс мікрогрантів на реалізацію студентських проектів з тематичного напряму «Сталий розвиток за участі місцевих громад».

Конкурс мікрогрантів на реалізацію студентських проектів проводиться з метою активізації громадської та соціальної діяльності студентів як найважливіших факторів формування фахівців нового типу, розвитку моральних якостей та відповідальності студентів, створенню можливостей для гармонійного інтелектуального, духовного та фізичного розвитку особистості студента, формуванню у студентів навичок управління, лідерства, роботи в команді тощо.

На Конкурс подаються проекти студентських ініціатив, які є пошуковими за своїм характером, мають прикладне значення, можуть бути впроваджені у реальне життя, мають значення для місцевої громади, і відповідають тематиці та вимогам Конкурсу.

Проекти мають ґрунтуватись на результатах самостійного дослідження одного з аспектів розвитку громад в Україні.

Проектипотрібно подати до 10 травня на адресу організаційного комітету – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Ресурсний центр зі сталого розвитку ЧДТУ).

Інформація про І конкурс мікрогрантівна реалізацію студентських проектів з тематичного напряму «Сталий розвиток за участі місцевих громад» в документах, що додаються.

Консультації чи додаткові питання   за тел.: +380939597033 – Березіна Олена Юріївна, +380638664956 – Ткаченко Юлія Володимирівна

 

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ МІКРОГРАНТІВ НА РЕАЛІЗАЦІЮ СТУДЕНТСЬКИХ ПРОЕКТІВ В РАМКАХ СПІЛЬНОГО ПРОЕКТУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ООН

«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду »

 

І. Загальні положення

1.1. Це Положення визначає організаційні та фінансові рамки/умови проведення конкурсу мікрогрантів на реалізацію студентських проектів.

1.2. Конкурс мікрогрантів на реалізацію студентських проектів (далі – Конкурс) проводиться з метою активізації громадської та соціальної діяльності студентів як найважливіших факторів формування фахівців нового типу, розвитку моральних якостей та відповідальності студентів, створенню можливостей для гармонійного інтелектуального, духовного та фізичного розвитку особистості студента, формуванню у студентів навичок управління, лідерства, роботи в команді тощо.

1.3. Основними завданнями Конкурсу є:

-        виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей;

-        стимулювання громадської активності серед студентської молоді;

-        активізація креативності та командної роботи студентів тощо.

1.4. У Конкурсі можуть брати участь студенти/студентські команди мережі ВНЗ – партнерів ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземні студенти, що навчаються у цих навчальних закладах. Студентська команда має складатися від двох до п’яти осіб.

1.4. На Конкурс подаються проекти студентських ініціатив, які є пошуковими за своїм характером, мають прикладне значення, можуть бути впроваджені у реальне життя, мають значення для місцевої громади, і відповідають тематиці та вимогам Конкурсу.

1.5. Тематика конкурсу змінюється щорічно та визначається на зборах координаторів ВНЗ – партнерів ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

1.6. Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

 

ІІ. Керівництво Конкурсом

2.1. Організатором Конкурсу є ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який здійснює загальне керівництво Конкурсом, визначає обсяги фінансування найкращих проектів та здійснює фінансування найкращих проектів за рахунок коштів, передбачених на підтримку студентських наукових проектів.

2.2. ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» визначає склад конкурсної комісії.

2.3. Конкурсна комісія оцінює проекти, подані на Конкурс.

 

III. Порядок проведення Конкурсу та розгляду проектів

3.1. Організатор щорічно оголошує умови конкурсу шляхом публікації їх на офіційному сайті та прямою розсилкою на вищі навчальні заклади-партнери ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

3.2. Впродовж місяця після оголошення конкурсу учасники надсилають свої проекти на адресу організаційного комітету – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.(Ресурсний центр зі сталого розвитку ЧДТУ).Останній день подання проектів 10 травня. Роботи, що надійшли пізніше встановленого терміну до розгляду не приймаються.

2. Конкурсна комісія відбирає кращі студентські проекти, які відповідають вимогам Конкурсу, та організовує їхній розгляд.

3.3. Якщо проект подано з порушенням вимог цього Положення, конкурсна комісія має право проект не розглядати / до участі в Конкурсі не допускати.

3.4. Кожен проект студентських ініціатив повинен мати координатора – викладача з  Мережі ВНЗ-партнерів ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який візує заявку, подану для участі у Конкурсі, і слідкує за впровадженням студентської ініціативи в життя, за умови перемоги в Конкурсі та отримання коштів на реалізацію проекту.

3.5. Авторські права на студентські роботи, направлені на Конкурс, переходять до організаторів конкурсу (можливе подальше їх розміщення в друкованих виданнях та на веб-сайті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»).

 

ІV. Вимоги до робіт

4.1. На Конкурс подається самостійно підготовлена робота, що являє собою проект студентської ініціативи.

4.2. На Конкурс подаються проекти, оформлені за встановленою формою (Додаток 1).

4.3. За необхідності конкурсна комісія може запросити додаткову інформацію щодо поданого проекту.

4.4. Робота має бути представлена українською мовою.

 

V. Критерії оцінки проектів

5.1. Оцінювання проектів базується на принципах відкритості й прозорості процедур з чітко визначеними критеріями оцінки поданих матеріалів.

5.2. Основними критеріями оцінювання проектів є:

-          актуальність та значущість ідеї для громади та можливість її реалізації;

-          зрозумілість ідеї та чіткість етапів реалізації проекту;

-          готовність проекту до виконання;

-          перспективи розвитку проекту;

-          можливість мультиплікації ідеї проекту;

-          прозорість та адекватність бюджету проекту;

-          можливість альтернативного (додаткового) фінансування.

5.3. За кожним критерієм виставляються бали від 1 до 5. Максимально можлива кількість балів – 35.

VІ. Відзначення переможців Конкурсу

6.1. Підсумки проведення Конкурсу та перелік переможців, відзначених дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів, затверджуються рішенням конкурсної комісії не пізніше 25 травня 2016 р.

6.2. Переможці Конкурсу отримують мікрогрант на реалізацію проекту. Максимальний обсяг мікрогранту встановлюється ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

6.3. Всі учасники Конкурсу отримують сертифікати учасника.

 

VІI. Фінансування

6.1. Студентські проекти, які відповідають всім зазначеним критеріям та визнані конкурсною комісією як переможці, отримують фінансування згідно наданого бюджету проекту в повному або частковому обсязі.

6.2. Витрати на проведення Конкурсу здійснюються за рахунок Організатору Конкурсу.

 

VІIІ. Термін реалізації проектів та звітність

7.1. Термін реалізації проектів – до 05 жовтня.

7.2. Протягом 30 календарних днів після завершення реалізації проекту студентські команди подають до ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» звіт про виконану роботута фото-, відеоматеріали.

Конкурс проводиться за підтримки Проекту

Європейського Cоюзу та Програми розвитку ООН

«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

www.cba.org.ua