,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Рейтинг студентів

 

 

РЕЙТИНГ студентів
факультету електронних технологій за результатами вступу 2017 р.
затверджений стипендіальною комісією (протокол № 16 від 11.09.2017 р.)

 

  Бакалаври 1 курс          
             
  125 Кібербезпека. Безпека інформаційних і комунікаційних систем      
  БІ-71          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Мироненко Михайло Дмитрович БІ-71       175,95
2 Маслюк Андрій Олександрович БІ-71       174,11
3 Сєров Артем Дмитрович БІ-71       173,6
             
  141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Електротехнічні системи електроспоживання
   ЕСЕ-72          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Ляпкало Ігор Олександрович ЕСЕ-72       172,85
2 Руденко Анатолій Геннадійович ЕСЕ-72       149,09
3 Петров Максим Олександрович ЕСЕ-72       142,46
4 Білий Олександр Сергійович ЕСЕ-72       139,13
5 Вовченко Вадим Володимирович ЕСЕ-72       139
6 Чупилка Максим Анатолійович ЕСЕ-72       138,36
7 Терещенко Андрій Григорович ЕСЕ-72       138,27
8 Лисенко Владислав Олегович ЕСЕ-72       129,24
9 Чупилка Денис Анатолійович ЕСЕ-72       120,4
             
  151 Авоматизація та компютерно-інтегровані технології.  Прилади і системи точної механіки
  П-73          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Товстоп’ят Володимир Олександрович П-73       152,69
2 Зубрицька Олена Вікторівна П-73       148,99
             
  152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка      
  М-74          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Грабов Олексій Олександрович М-74       150,04
2 Бойченко Валерій Сергійович М-74       142,35
3 Соколов Максим Олексійович М-74       123,56
             
  153 Мікро- та наносистемна техніка. Медичні прилади, системи та метрологічне забезпечення
  МП-75          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Шост В’ячеслав Валерійович МП-75       152,81
2 Лисенко Владислав Миколайович МП-75       143,72
3 Дуплій Юрій Михайлович МП-75       135,25
4 Сугак Михайло Віталійович МП-75       131,72
             
  172 Телекомунікації та радіотехніка. Телекомунікації      
  ТК-76          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Міщенко Валентин Валерійович ТК-76       161,88
2 Кравченко Богдан Юрійович ТК-76       159,24
3 Кощавка Сергій Сергійович ТК-76       141,18
4 Очколяс Олександр Романович ТК-76       138,82

 

  Бакалаври скороченої форми навчання 1 (3) курс        
             
  125 Кібербезпека. Безпека інформаційних і комунікаційних систем      
  БІ-55-ск          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Петренко Олександр Станіславович БІ-55-ск       146,8
2 Шкуропацький Олег Миколайович БІ-55-ск       146,6
3 Дудкін Артем Олегович БІ-55-ск       138,8
4 Дроздов Володимир Сергійович БІ-55-ск       137,6
5 Тонкопряд Сергій Олегович БІ-55-ск       133,2
6 Білоус Олександр Валерійович БІ-55-ск       132,6
7 Пономаренко Артем Олегович БІ-55-ск       126
8 Лемеш Юрій Анатолійович БІ-55-ск       122
9 Бондарчук Богдан Андрійович БІ-55-ск       115,2
10 Козоріз Дмитро Олегович БІ-55-ск       99,6
             
  141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Електротехнічні системи електроспоживання
  СКЕСЕ-79          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Сахно Юлія Олександрівна СКЕСЕ-79       182,2
2 Петренко Максим В’ячеславович СКЕСЕ-79       169
3 Фарисей Станіслав Вікторович СКЕСЕ-79       168,6
4 Масюк Олександр Анатолійович СКЕСЕ-79       167,6
5 Зарва Андрій Віктороич СКЕСЕ-79       157,2
6 Маєтний Михайло Дмитрович СКЕСЕ-79       152,6
7 Рибій Михайло Володимирович СКЕСЕ-79       144,4
8 Панасенко Євгеній Андрійович СКЕСЕ-79       143,8
9 Демиденко Ігор Олександрович СКЕСЕ-79       143,2
10 Дорошенко Владислав Вікторович СКЕСЕ-79       143,2
11 Мартинюк Олександр Олександрович СКЕСЕ-79       141,8
12 Канюка Олег Васильович СКЕСЕ-79       141,6
13 Краснокуцький Михайло Сергійович СКЕСЕ-79       141,6
14 Жукотський Костянтин Юрійович СКЕСЕ-79       132,2
15 Пріхно Назар Михайлович СКЕСЕ-79       128,6
16 Булатецький Андрій Михайлович СКЕСЕ-79       117,4
             
  151 Авоматизація та компютерно-інтегровані технології.  Прилади і системи точної механіки
  П-54-ск          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Пастернак Владислав Анатолійович П-54-ск       174,6
2 Антоненко Сергій Анатолійович П-54-ск       169
3 Пащенко Євгеній Володимирович П-54-ск       157
             
  152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка      
  СКМ-710          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Похил Максим Русланович СКМ-710       157
2 Ткаченко Артем Олексійович СКМ-710       142,2
3 Бачурін Максим Геннадійович СКМ-710       137
4 Рижак Олександр Володимирович СКМ-710       130,8
5 Мурмило Юрій Станіславович СКМ-710       130,6
             
  172 Телекомунікації та радіотехніка. Радіотехніка        
  СКРТ-78          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Петухов Геннадій Володимирович СКРТ-78       159,2
2 Пашков Микола Володимирович СКРТ-78       157,2
3 Іванець Олександр Миколайович СКРТ-78       155,2
4 Лисенко Юрій Сергійович СКРТ-78       154,2
5 Міняйло Олександр Володимирович СКРТ-78       152
6 Сергієнко Марк Сергійович СКРТ-78       152
7 Пилявський Максим Геннадійович СКРТ-78       150,2
8 Гаращенко Володимир Олександрович СКРТ-78       148,8
9 Коріновський Владислав Володимиро СКРТ-78       148
10 Головко Петро Володимирович СКРТ-78       146
11 Гуменюк Максим Анатолійович СКРТ-78       144,2
12 Гуріненко Антон Віталійович СКРТ-78       140
13 Корсаков Артур Сергійович СКРТ-78       133,2
14 Микитенко Сергій Вячеславович СКРТ-78       132
15 Смірнов Данііл Олексійович СКРТ-78       129
16 Мікаєлян Артем Ашотович СКРТ-78       108
             

 

  Магістри 1 курс          
             
  152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка      
  М-070          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Діденко Владислав Олександрович М-070       205
2 Федоряка Владислав Костянтинович М-070       201
3 Ткаченко Богдан Вікторович М-070       199,5
4 Нагорний Денис Юрійович М-070       164
5 Руденко Олексаедр Миколайович М-070       163
6 Лозовий Сергій Сергійович М-070       151,5
7 Осмульський Дмитро Анатолійович М-070       149
             
  151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. Прилади і системи точної механіки
  П-071          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Тичков Дмитро Володимирович П-071       235
2 Лагодзя Руслан Анатолійович П-072       221
3 Осауленко Михайло Костянтинович П-073       219,5
4 Забєлін Дмитро Юрійович П-074       215
5 Хлівний Віталій Володимирович П-075       181
6 Лікаренко Владислав Васильович П-076       180
7 Таранов Олександр Миколайович П-077       174
8 Суддя Влдислав Валерійович П-078       166,5
9 Захарченко Андрій Сергійович П-079       156
             
  153 Мікро- та наносистемна техніка           
  МП-072          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Гайдамака Олексій Валентинович МП-072       227
2 Топка Інна Олексіївна МП-072       216
3 Хижняк Владислав Олександрович МП-072       181
4 Ященко Сергій Сергійович МП-072       161
5 Копійка Мирослав Ігорович МП-072       158
             
  172 Телекомунікації та радіотехніка          
  РТ-073, ТК-074          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Москаленко Андрій Сергійович РТ-073       220
2 Євтушенко Ігор Олександрович ТК-074       208
3 Лопушанська Владлена Романівна ТК-074       208
4 Каленюк Олександр Олександрович ТК-074       192
5 Романченко Назарій Олександрович РТ-073       187
6 Мелешко Дмитро Миколайович РТ-073       184
7 Тимошенко Назарій Олександрович ТК-074       183
8 Одинець Вадим Юрійович ТК-074       182
9 Кушнірчук Олександр Сергійович РТ-073       180
10 Онищенко Сергій Олексійович РТ-073       179
11 Хоменко Владислав Сергійович РТ-073       177
12 Дикий Віктор Вадимович РТ-073       166
13 Чорнобривець Василь Вікторович РТ-073       157
14 Бейтан Артем Віталійович РТ-073       156
15 Гребініченко Олександр Владиславович РТ-073       156
16 Погребняк Євгеній Вікторович РТ-073       152
17 Ярмош Богдан Володимирович РТ-073       146
18 Кандиба Віталій Сергійович ТК-074       143
             
  125 Кібербезпека. Безпека інформаційних і комунікаційних систем      
  БІ-075          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Даніленко Вадим Миколайович БІ-075       233
2 Журова Поліна Віталіївна БІ-075       226
3 Сухомлин Андрій Анатолійович БІ-075       218
4 Добровольська Яна Владиславівна БІ-075       215
5 Жума Володимир Михайлович БІ-075       206
6 Донченко Павло Олегович БІ-075       201
7 Куриленко Ігор Володимирович БІ-075       198
8 Коломієць Володимир Петрович БІ-075       193
9 Щербина Євгеній Васильович БІ-075       193
10 Ус Володимир Миколайович БІ-075       182
             
  141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Електротехнічні системи електроспоживання
  ЕСЕ-076          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Безпалько Валерій Сергійович ЕСЕ-076       216
2 Натура Андрій Романович ЕСЕ-076       214
3 Кожухівський Ігор Володимирович ЕСЕ-076       195
4 Олененко Олександр Володимирови ЕСЕ-076       194
5 Оріховський Роман Олегович ЕСЕ-076       181
6 Бондаренко Денис Владиславович ЕСЕ-076       179
7 Наконечний Михайло Петрович ЕСЕ-076       179
8 Якименко Юрій Валерійович ЕСЕ-076       177
9 Яковенко Тетяна Олксандрівна ЕСЕ-076       175
10 Нізельський Денис Володимирович ЕСЕ-076       167
11 Бережний Віталій Васильович ЕСЕ-076       166
12 Купрієнко Олександр Анатолійович ЕСЕ-076       163
13 Гребенюк Вадим Олександрович ЕСЕ-076       162
14 Дробот Дмитро Сергійович ЕСЕ-076       161
15 Брик Олександр Вікторович ЕСЕ-076       160
16 Величко Владислав Олександрович ЕСЕ-076       160
17 Баратюк Сергій Петрович ЕСЕ-076       159
18 Болобан Дмитро Олександрович ЕСЕ-076       159
19 Вдовенко Олександр Григорович ЕСЕ-076       158
20 Матюша Олександр Васильович ЕСЕ-076       156
21 Ганноцький Максим Андрійович ЕСЕ-076       144
             

 

РЕЙТИНГ студентів
факультету електронних технологій за 2 семестр 2016-2017 н.р.
затверджений стипендіальною комісією (протокол № 14 від 04.07.2017 р.)

 

  Бакалаври 2 курс          
             
  125 Кібербезпека. Безпека інформаційних і комунікаційних систем      
  БІ-61          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Лисюк Олег Вадимович БІ-61 94 84,6 10 94,6
2 Депутат Валентин Вікторович БІ-61 91,17 82,05   82,05
             
  141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Електротехнічні системи електроспоживання
   ЕСЕ-62          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Василенко Олександр Миколайович ЕСЕ-62 89 80,1   80,1
2 Бакаєв Ігор Сергійович ЕСЕ-62 88,2 79,38   79,38
3 Савченко Олег Сергійович ЕСЕ-62 87,6 78,84   78,84
4 Гаменко Ігор Геннадійович ЕСЕ-62 67 60,3   60,3
             
  151 Авоматизація та компютерно-інтегровані технології.  Прилади і системи точної механіки
  П-63          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Мороз Андрій Сергійович П-63 88 79,2 3 82,2
             
  172 Телекомунікації та радіотехніка. Телекомунікації      
  ТК-65          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Євтушенко Тетяна Сергіївна ТК-65 93,2 83,88 3 86,88
2 Кибукевич Назарій Федорович ТК-65 93 83,7   83,7
3 Швець Олексій Анатолійович ТК-65 89 80,1   80,1
4 Любчик Ярослав Сергійович ТК-65 86,8 78,12   78,12
5 Борисенко Олександр Віталійович ТК-65 76,4 68,76   68,76
6 Синельник Олександр Вікторович ТК-65 74,8 67,32   67,32
7 Тропін Денис Андрійович ТК-65 67,6 60,84   60,84
             
             
  Бакалаври 3 курс          
             
  6.050701 Електротехніка та електротехнології        
  ЕСЕ-51          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Строкань Дмитро Володимирович ЕСЕ-51 86,8 78,12 6 84,12
2 Полтавець Ярослав Олександрович ЕСЕ-51 89,4 80,46   80,46
3 Кучугура Олег Анатолійович ЕСЕ-51 74,8 67,32 9 76,32
4 Безталанний Валерій Ігорович ЕСЕ-51 83,2 74,88   74,88
5 Циганенко Антон Дмитрович ЕСЕ-51 82 73,8   73,8
             
  6.050903 Телекомунікації          
  ТК-53          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Славетна Анна Юріївна ТК-53 88,8 79,92 3 82,92
2 Чорновол Сергій Юрійович ТК-53 89 80,1   80,1
3 Шмильова Наталія Миколаївна ТК-53 87,2 78,48   78,48
4 Власенко Аліна Юріївна ТК-53 86,8 78,12   78,12
5 Фещенко Ірина Сергіївна ТК-53 86,6 77,94   77,94
6 Осадчий Дмитро Володимирович ТК-53 85,2 76,68   76,68
7 Перцева Ксенія Олександрівна ТК-53 82 73,8   73,8
8 Абелець Андрій Сергійович ТК-53 75 67,5   67,5
             
  6.051003 Приладобудування          
  П-54          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Якубенко Юрій Сергійович П-54 75,8 68,22   68,22
2 Яцько Максим Олександрович П-54 74,6 67,14   67,14
3 Жуков Андрій Анатолійович П-54 71,2 64,08 3 67,08
4 Яковець Ярослав Сергійович П-54 66,8 60,12   60,12
             
  6.170101 Безпека інформаційних і комунікаційних систем      
  БІ-55          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Самойленко Світлана Миколаївна БІ-55 92,33 83,1 7 90,1
2 Хвиль Поліна Тарасівна БІ-55 87 78,3 10 88,3
3 Козленко Владіслав Вікторович БІ-55 95 85,5   85,5
4 Демиденко Дмитро Олександрович БІ-55 82,67 74,4   74,4
5 Іванченко Андрій Олексійович БІ-55 80,33 72,3   72,3
6 Димитренко Ростислав Володимирович БІ-55 79,33 71,4   71,4
7 Фрізен Владислав Вікторович БІ-55 76,67 69   69
8 Обєдін Денис Анатолійович БІ-55 71 63,9   63,9
9 Баранник Владислав Вікторович БІ-55 66,67 60   60
10 Байрак Анатолій Володимирович БІ-55 66 59,4   59,4
11 Стеценко Ростислав Юрійович БІ-55 65,67 59,1   59,1
12 Хоменко Едуард Миколайович БІ-55 61,33 55,2   55,2
13 Романенко Олександр Васильович БІ-55 60,67 54,6   54,6
             
             
  Бакалаври 4 курс          
             
  6.051003 Приладобудування           
  П-41, МП-42          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Палієнко Алла Андріївна П-41 90 81 4 85
2 Луцик Євгеній Васильович П-41 87 78,3 3 81,3
3 Гончаренко Ірина Анатоліївна МП-42 84,67 76,2 3 79,2
4 Сергеєнський Денис Глібович П-41 77,67 69,9   69,9
5 Кобзар Валерія Русланівна П-41 69,83 62,85 3 65,85
             
  6.050901 Радіотехніка          
  РТ-43          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Пилипенко Сергій Сергійович РТ-43 89,14 80,23 10 90,23
2 Тимченко Владислав Володимирович РТ-43 96,43 86,79   86,79
3 Онищенко Антон Олександрович РТ-43 89 80,1   80,1
4 Кротюк Антон Леонідович РТ-43 81,57 73,41   73,41
5 Гроза Сергій Георгійович РТ-43 75,57 68,01   68,01
             
  6.050903 Телекомунікації          
  ТК-44          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Багрій Марія Олександрівна ТК-44 91,67 82,5 10 92,5
2 Базик Олена Олександрівна ТК-44 90,83 81,75   81,75
3 Коміссаренко Дмитро Костянтинович ТК-44 82,33 74,1   74,1
4 Поліщук Олег Юрійович ТК-44 79,17 71,25   71,25
5 Близнюк Антон Олегович ТК-44 74,5 67,05   67,05
6 Плахотній Олександр Олександрович ТК-44 67,83 61,05   61,05
7 Сальніков Олександр Ігорович ТК-44 65,83 59,25   59,25
8 Могильний Олександр Анатолійович ТК-44 63,17 56,85   56,85
             
  6.050701 Електротехніка та електротехнології        
  ЕСЕ-45          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Семко Олександр Вікторович ЕСЕ-45 94,71 85,24   85,24
2 Олійник Дарина Віталіївна ЕСЕ-45 89,57 80,61 3 83,61
3 Кібиш Іван Вікторович ЕСЕ-45 88,86 79,97   79,97
4 Каракай Олександр Віталійович ЕСЕ-45 88,29 79,46   79,46
5 Січкар Андрій Андрійович ЕСЕ-45 84,86 76,37   76,37
6 Веремій Олександр Володимирович ЕСЕ-45 78,14 70,33   70,33
7 Когода Олександр Вікторович ЕСЕ-45 76,29 68,66   68,66
8 Матвієнко Сергій Дмитрович ЕСЕ-45 65,29 58,76   58,76
9 Носик Костянтин Сергійович ЕСЕ-45 63,43 57,09   57,09
             
  6.170101 Безпека інформаційних і комунікаційних систем      
  БІ-46          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Кожем`якін Дмитро Олексійович БІ-46 90,29 81,26   81,26
2 Богуш Антон Сергійович БІ-46 77,43 69,69 10 79,69
3 Воронков Антон Дмитрович БІ-46 87,57 78,81   78,81
4 Армаш Роман Русланович БІ-46 83,57 75,21 3 78,21
5 Дубовицька Надєжда Владиславівна БІ-46 82,14 73,93   73,93
6 Іващенко Дмитро Олександрович БІ-46 80,14 72,13   72,13
7 Кузьменко Андрій Анатолійович БІ-46 76,14 68,53   68,53
8 Дем`яненко Андрій Олексійович БІ-46 68,86 61,97   61,97
9 Кушнір Євген Олегович БІ-46 65,29 58,76   58,76
             
             
  Бакалаври скороченої форми навчання 1 (3) курс        
             
  172 Телекомунікації та радіотехніка. Радіотехніка        
  СКРТ-68          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Яненко Ростислав Олександрович СКРТ-68 90,88 81,79 7 88,79
2 Геращенко Василь Олександрович СКРТ-68 85 76,5   76,5
3 Бойко Ігор Станіславович СКРТ-68 78 70,2 4 74,2
4 Кононенко Микола Леонідович СКРТ-68 80,75 72,68   72,68
5 Гладкоскок Іван Вячеславович СКРТ-68 77,38 69,64   69,64
6 Чупилка Василь Григорович СКРТ-68 75,5 67,95   67,95
7 Сіленко Роман Олександрович СКРТ-68 69,13 62,21   62,21
8 Омельчук Дмитро Олександрович СКРТ-68 64,88 58,39   58,39
             
  141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Електротехнічні системи електроспоживання
  СКЕСЕ-69          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Наливайко Олександр Олександрович СКЕСЕ-69 89,83 80,85  3 83,85
2 Скринський Сергій Володимирович СКЕСЕ-69 91,33 82,2   82,2
3 Волик Вячеслав Юрійович СКЕСЕ-69 88,5 79,65   79,65
4 Дробот Валентин Павлович СКЕСЕ-69 87,83 79,05   79,05
5 Кулик Віталій Юрійович СКЕСЕ-69 83,67 75,3   75,3
6 Крівіч Нікіта Геннадійович СКЕСЕ-69 83 74,7   74,7
7 Сторчак Вадим Володимирович СКЕСЕ-69 82,67 74,4   74,4
8 Асєєв Вадим Юрійович СКЕСЕ-69 82,17 73,95   73,95
9 Білокінь Костянтин Олегович СКЕСЕ-69 77,5 69,75   69,75
10 Тутихін Едуард Анатолійович СКЕСЕ-69 76,67 69   69
11 Пилипенко Максим Русланович СКЕСЕ-69 75,33 67,8   67,8
12 Богачов Євгеній Станіславович СКЕСЕ-69 75 67,5   67,5
13 Шинкаренко Максим Віталійович СКЕСЕ-69 74,83 67,35   67,35
14 Распутін Роман Володимирович СКЕСЕ-69 71,33 64,2   64,2
             
             
  Спеціалісти 1 курс          
             
  151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. Прилади і системи точної механіки
  П-21          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Курбанов Артем Шахвеледович П-21 98,2 88,38 3 91,38
2 Калугін Дмитро Олегович П-21 83,6 75,24   75,24
3 Першак Андрій Сергійович П-21 79,6 71,64   71,64
4 Мовчан Віталій Володимирович П-21 67,8 61,02   61,02
5 Тодорчук Богдан Ігорович П-21 67,8 61,02   61,02
6 Стадник Сергій Ігорович П-21 67,6 60,84   60,84
             
             
  Магістри 1 курс          
             
  152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка      
  М-060          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Пожар Андрій Васильович М-060 86,2 77,58 3 80,58
2 Хандусь Сергій Станіславович М-060 84,2 75,78   75,78
3 Орел Андрій Миколайович М-060 81,6 73,44   73,44
4 Черноус Віталій Вадимович М-060 69 62,1   62,1
             
  151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. Прилади і системи точної механіки
  П-061          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Москальов Вадим Олександрович П-061 99 89,1 10 99,1
2 Сторчак Анатолій Вячеславович П-061 99 89,1 10 99,1
3 Гуцуленко Дмитро Володимирович П-061 96,8 87,12   87,12
4 Матухно Олег Анатолійович П-061 66,8 60,12 3 63,12
5 Кальченко Максим Віталійович П-061 65,2 58,68   58,68
             
  153 Мікро- та наносистемна техніка           
  МП-062          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Петрушко Юлія Анатоліївна МП-062 95 85,5 10 95,5
2 Бачеріков Дмитро Сергійович МП-062 94,8 85,32 10 95,32
3 Ватрушкін Денис Анатолійович МП-062 92 82,8   82,8
4 Коваль Дмитро Андрійович МП-062 78,2 70,38 10 80,38
5 Стрельніков Євгеній Юрійович МП-062 67,6 60,84 10 70,84
6 Беспоясний Олександр Петрович МП-062 68 61,2   61,2
7 Ткаченко Максим Вадимович МП-062 64,8 58,32   58,32
8 Макаренко Євген Сергійович МП-062 62,8 56,52   56,52
             
  172 Телекомунікації та радіотехніка          
  РТ-063, ТК-064          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Гаген Валентин Андрійович ТК-064 91 81,9 3 84,9
2 Джулай Олександр Анатолійович РТ-063 91,2 82,08   82,08
3 Марус Наталія Іванівна ТК-064 91 81,9   81,9
4 Новоселецький Денис Вікторович ТК-064 90 81   81
5 Алдик Сергій Вікторович РТ-063 80,6 72,54   72,54
6 Шмиг Владислав Сергійович РТ-063 74,8 67,32 3 70,32
7 Кравченко Артем Олегович РТ-063 76 68,4   68,4
8 Шкляєв Михайло Андрійович РТ-063 66 59,4   59,4
             
  125 Кібербезпека. Безпека інформаційних і комунікаційних систем      
  БІ-065          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Чернявський Ігор Олександрович БІ-065 92,4 83,16  3 86,16
2 Хроленко Марина Володимирівна БІ-065 94,2 84,78   84,78
3 Клименко Марина Віталіївна БІ-065 90,6 81,54   81,54
4 Гурін Станіслав Сергійович БІ-065 88,8 79,92   79,92
5 Лопатін Едуард Юрійович БІ-065 80,8 72,72   72,72
             
  141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Електротехнічні системи електроспоживання
  ЕСЕ-066          
Прізвище, ім’я, по батькові Група Середній бал     за навчальні досягнення (СБ) СБ * 0,9 Додаткові бали Рейтинговий бал
1 Ярославський Андрій Володимирович ЕСЕ-066 91,67 82,5 10 92,5
2 Кожем’якін Василь Сергійович  ЕСЕ-066 90,83 81,75 3 84,75
3 Поштаренко Олександр Володимирович ЕСЕ-066 90,83 81,75   81,75
4 Філістов Сергій Євгенійович ЕСЕ-066 90,67 81,6   81,6
5 Рєзнік Дмитро Володимирович ЕСЕ-066 90 81   81
6 Павленко Максим Олегович ЕСЕ-066 89,17 80,25   80,25
7 Яковенко Ростислав Сергійович ЕСЕ-066 88 79,2   79,2
8 Тукаленко Богдан Анатолійович ЕСЕ-066 78,33 70,5   70,5
9 Різник Сергій Васильович ЕСЕ-066 77,5 69,75   69,75
10 Яковлєв Дмитро Русланович ЕСЕ-066 75,83 68,25   68,25