,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Факультет електронних технологій Кафедра комп’ютеризованих i інформаційних технологiй у приладобудуваннi

Кафедра комп’ютеризованих i інформаційних технологiй у приладобудуваннi

 

Кафедра комп’ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні була заснована у 1988 році під назвою “Прилади точної механіки”. Очолював кафедру відомий вчений, д.т.н., професор, заслужений діяч науки та техніки України Биков Валентин Іванович.

З 1999 року по жовтень 2014 року кафедру очолював д.т.н., професор, заслужений діяч науки та техніки України Шарапов Валерій Михайлович.

На даний час керівництво кафедрою здійснює к.т.н., доцент Бондаренко Юлія Юріївна.

З моменту заснування кафедра підготувала більше 1000 фахівців з проектування приладів. На даний час кафедра має ліцензію на підготовку бакалаврів за напрямом підготовки 6.051003 «Приладобудування» обсягом 75 осіб денної та 45 осіб заочної форми навчання, а також спеціалістів та магістрів зі спеціальностей «Прилади і системи точної механіки» (спеціаліст – по 65 осіб денної та заочної форм, магістр – по 10 осіб денної та заочної форм навчання) та «Медичні прилади і системи» (спеціаліст – 30 осіб денної та 20 осіб заочної форми, магістр – 15 осіб денної форми навчання).

Кафедра має сучасні лабораторії, свій власний комп’ютерний клас з підключенням до мережі Internet. Вже зараз студенти виконують свої контрольні, курсові та дипломні роботи з використанням нових програмних пакетів Or-, Math-, PCAD, Microcap, Multisim та ін., друкують на сучасних принтерах, а графічні матеріали великого формату – на плотері.