Понеділок, 19 вересня 2016 10:40

В Студентській раді ЧДТУ презентовано книгу

05 вересня 2016 р. на засіданні Студентської ради ЧДТУ проректором з гуманітарно-виховних питань, професором Валентином Лазуренком презентовано для ознайомлення з основоположними моментами нещодавно виданої в київському видавництві “Таксон” колективної монографії "Академічна чесність як основа сталого розвитку університету".

Монографія є першою у вітчизняній літературі спробою системно осмислити етичне підґрунтя інституційної трансформації вітчизняних закладів вищої освіти ХХІ сторіччя. Спираючись на досвід США та інших країн, автори доводять необхідність формування серед українських викладачів, студентів, аспірантів та наукових співробітників культури академічної чесності, та потребу її адекватного закріплення в юридичному, економічному та соціальному контексті існування та розвитку сучасних українських університетів. Особливу увагу було зосереджено ролі “Студентського кодексу” в житті університету.