Ви тут: ЧДТУ Центр студентського розвитку і культурних програм Новини В ЧДТУ відзначили День працівників освіти України
Четвер, 02 жовтня 2014 00:00

В ЧДТУ відзначили День працівників освіти України

2 жовтня 2014 року освітянську громаду Черкаського державного технологічного університету вітали з Днем працівників освіти України.

На жаль, цього року свято затьмарене гіркотою подій, що відбуваються на Сході України. За час проведення антитерористичної операції загинуло 33 наших земляків-черкащан. 23 серпня цього року смертю героя поліг на Савур-Могилі учасник АТО, студент 5 курсу заочної форми навчання Факультету електронних технологій ЧДТУ Присяжний Євгеній Миколайович. Пам'ять героїв, що віддали свої життя за цілісність та незалежність України, було вшановано покладанням квітів до пам’ятного знаку на честь загиблих героїв у центрі м. Черкаси. Це право було надано викладачам Черкаського державного технологічного університету – доценту кафедри радіотехніки Чорнію Андрію Михайловичу та доценту кафедри менеджменту Ткаченко Юлії Володимирівні.

З вітальним словом з нагоди Дня працівників освіти України до науково-педагогічного колективу звернулася ректор Черкаського державного технологічного університету, професор Тамара Качала. По закінченні виступу Тамара Миколаївна нагородила науково-педагогічних працівників та співробітників Черкаського державного технологічного університету з нагоди Дня працівників освіти України Подяками Міністерства освіти і науки України, Почесними грамотами Черкаської обласної державної адміністрації та обласної ради, Почесними грамотами та Грамотами Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, Почесними грамотами, Грамотами та Подяками Черкаського державного технологічного університету.

Почесним гостем свята була голова Черкаського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України  Жалдак Ольга Дем’янівна, яка привітала шановане освітянське зібрання зі святом Дня працівників освіти України й нагородила профспілкових активістів ЧДТУ Почесними грамотами Черкаського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України та грошовою премією.

Студенти вітали своїх викладачів пісенними номерами, а учасники театрального гуртка «Феєрія» порадували дотепною сценкою «Екзамен».

Святкування Дня працівників освіти України в Черкаському державному університеті відбувалося в атмосфері щирості й доброзичливості.

Сподіваємося, що здійсняться всі мрії, життєві та творчі задуми наших шановних педагогів. Бажаємо їм міцного здоров’я, родинного щастя, невичерпного натхнення, вдячних студентів та теплого зігріваючого душу і серце сонця.