ЗНО для магістрів 2018

До уваги вступників 2018 року на магістерські програми таких спеціальностей:

033 Філософія

032    Історія та археологія

051 Економіка (Міжнародна економіка, Економічна кібернетика)

242 Туризм

241 Готельно-ресторанна справа

У зв'язку iз визначенням Умовами прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році положень щодо обов'язковості складання вступних випробувань у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови для вступу на вищезазначені спеціальності, Міністерство освіти і науки України інформує.

Tecтовi завдання єдиного вступного іспиту з iноземної мови укладатимуть відповідно до Програм зовнішнього незалежного оцінювання з  мов для ociб, якi бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, затверджених наказом Міністерства освіти i науки України від 03 лютого 2016 року № 77.

У 2018 році єдиний вступний icпит з іноземної мови не міститиме частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови».