Запрошуємо на підготовчі курси для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

До уваги абітурієнтів, які вступатимуть до ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ!

Підготовче відділення Черкаського державного технологічного університету

запрошує на підготовчі курси для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Курси проводяться висококваліфікованими викладачами університету згідно з програмами зовнішнього незалежного оцінювання Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/, з яким співпрацює Черкаський державний технологічний університет.

Навчаючись на курсах, Ви:

- підвищите свій рівень знань для подальшого вступу до нашого Університету або до будь-якого іншого ЗВО України;

- психологічно та організаційно підготуєтесь до незалежного тестування;

- зможете зробити свідомий вибір майбутньої професії.

Навчання проводиться за такими дисциплінами:

українська мова та література,

історія України,

математика,

англійська мова,

фізика,

хімія,

біологія,

рисунок, живопис та композиція.

Форма навчання: денна (субота), вечірня.

Якщо ви бажаєте отримати якісну підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання і вступити до вищого навчального закладу – ми чекаємо на Вас!

Для запису на курси та додатковою інформацією звертайтеся за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка,460, корпус 2, к.240 (понеділок – четвер з 900 до 1700, п’ятниця з 900 до 1500) або телефонуйте: 51-36-24.

Читайте: www.chdtu.edu.ua

Не втрачайте свій шанс!