ЗНО для магістрів 2019

ЩО ТАКЕ ЗНО ДЛЯ МАГІСТРАТУРИ і КОМУ ПОТРІБНО ЙОГО ЗДАВАТИ?

Відповідно до Правил прийому до Черкаського державного технологічного університету в 2019 році для здобуття ступеня магістра необхідно здати ЄВІ – єдиний вступний іспит з іноземної мови (англійської, або німецької, або французької, або іспанської), які проводяться за технологією зовнішнього незалежного оцінювання, нижче зазначеним спеціальностям.

Галузь знань

Спеціальності

03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»)

032 Історія та археологія

033 Філософія

05 «Соціальні та поведінкові науки»

051 Економіка

07 «Управління та адміністрування»

071 Облік і оподаткування

072 Фінанси, банківська справа та страхування

073 Менеджмент

075 Маркетинг

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

12 «Інформаційні технології»

121 Інженерія програмного забезпечення

122 Комп’ютерні науки

123 Комп’ютерна інженерія

124 Системний аналіз

125 Кібербезпека

24 «Сфера обслуговування»

241 Готельно-ресторанна справа

242 Туризм

28 «Публічне управління та адміністрування»

281 Публічне управління та адміністрування

ЗНО ДЛЯ ВСТУПУ НА МАГІСТРАТУРУ:  ЩО ТА КОЛИ РОБИТИ?

КРОК 1: РЕЄСТРАЦІЯ.

m-ЄВІ-1

Реєстрацію на ЗНО (ЄВІ) здійснюватиме приймальна комісія ВНЗ із 13 травня по 03 червня. Про Приймальну комісію ЧДТУ всю необхідну інформацію можна знайти на https://chdtu.edu.ua/admission . Для реєстрації необхідні такі документи:

1. Для 4-го курсу ОС “Бакалавр”: паспорт, довідка про навчання. Довідку потрібно брати деканаті, реєстраційний номер облікової картки платника податків.
  2. Для випускників минулих років: паспорт, диплом бакалавра, реєстраційний номер облікової картки платника податків, фото 3*4.

Є також певні особливості для тих абітурієнтів, які вступатимуть за перехресним вступом – тобто змінюватимуть спеціальність. Таким вступникам для того, щоб бути допущеним до ЄВІ, треба пройти додаткове фахове випробування, яке проводить ВНЗ. Воно відбуватиметься між 13 та 31 травня.

КРОК 2: ВДОМА.

m-ЄВІ-2

Під час реєстрації вам мають видати реєстраційний листок. Номер цього листка та зазначений пін-код треба ввести на https://zno.testportal.com.ua/master/login (“Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ”). Саме тут ми відслідковуємо інформацію про тестування. Зокрема, за 3 тижні до початку випробувань буде розміщено інформацію про пункт тестування, де учасник його складати. Там же можна буде сформувати та роздрукувати запрошення-перепустку до пункту тестування. На цих сторінках будуть опубліковані результати іспитів.

Також зауважимо, що ти можеш складати іспит у будь-якому місті. Не обов’язково обирати те місто, у якому знаходиться університет, до якого ти плануєш вступати. Робота пунктів тестування нічим не відрізнятиметься від роботи таких пунктів під час основного ЗНО (такого, як ти складав для вступу на бакалаврат). Їх створюватимуть в обласних центрах (крім міст Донецьк та Луганськ), Києві, Слов’янську і Маріуполі, Сєверодонецьку. Кожен учасник під час реєстрації може вільно обрати місто, в якому складатиме тестування.

КРОК 3: ІСПИТ ТА РЕЗУЛЬТАТИ.

m-ЄВІ-3

Основна сесія ЄВІ проводиться 02 липня. Процедура іспиту розпочнеться о 10:00, однак зауважте, що допуск учасників до пункту тестування триватиме з 09:15 до 09:50.

Для входу до пункту тестування учасник має показати:

• екзаменаційний листок;
  • документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказані в екзаменаційному листку);
  • запрошення-перепустку.

У пункті тестування заборонено використовувати та мати при собі засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та/або відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади (крім дозволених виробів медичного призначення, про наявність яких вступник повинен повідомити працівникам пункту тестування до початку виконання вступних випробувань).

Для певних категорій вступників може бути організована друга сесія єдиного фахового вступного випробування. Детальніше про це читай на сайті УЦОЯО: http://testportal.gov.ua/zno-dlya-magistriv/.

Про особливості ЄВІ та ЄВФФ, їх програми, складові частини, приклади тестів можна ознаймитись на сайті http://testportal.gov.ua/uchasnyku-vstupnyh-vyprobuvan/ .

Результати основної сесії ЄФВВ та ЄВІ будуть розміщені на інформаційних сторінках не пізніше 14 календарних днів з дня їх проведення. Результати другої сесії  будуть оголошені не пізніше 10 календарних днів.

Виникли сумніви щодо правильності результатів? Маєш право протягом 3-х календарних днів із дня офіційного оголошення результатів (включаючи день оголошення) подати апеляційну заяву до УЦОЯО. Їх розгляд здійснюється апеляційною комісією протягом 3-х робочих днів із моменту отримання. Інформація про дату, час і місце проведення засідання апеляційної комісії буде розміщена на сайті http://testportal.gov.uaЗа результатами розгляду заяви комісія може ухвалити одне з таких рішень:

• відмовити в задоволенні апеляційної заяви (результат, визначений раніше, підтверджується);
  • задовольнити апеляційну заяву (попередньо встановлений результат буде змінено).

У разі задоволення заяви щодо результатів може бути ухвалено одне з таких рішень:

• про відновлення результату зовнішнього оцінювання (у тому випадку, якщо попередньо результат було анульовано);
  • про збільшення або зменшення кількості балів, отриманих учасником вступного випробування.