Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра хімічних технологій та водоочищення Новини кафедри Презентація роботи польських студентів, що пройшли п'ятимісячне навчання на кафедрі
Четвер, 20 липня 2017 23:30

Завантажити прикріплення:

Нещодавно, в рамках проектної зустрічі міжнародного проекту Water Harmony Erasmus+, що проходила в місті Черкаси, а приймала її кафедра хімічних технологій та водоочищення, своїм досвідом участі в студентському обміні поділилися студенти з Польщі: Marlena Skrobisz и Artur Wiktorski, які з березня  проходять навчання в ЧДТУ. Вони розповіли про формат роботи, який був побудований таким чином, щоб дати можливість освоїти чотири напрями, пов'язані з водною тематикою: коагуляція, озонування, електроактивація, іонний обмін при установці безперервного дії. За результатами проведених досліджень студенти готували і захищали звіти.

Ви можете ознайомитися з підготовленою ними презентацією.