Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра хімічних технологій та водоочищення Новини кафедри ЧДТУ та НТУУ «КПІ» провели третю робочу зустріч проекту «Water Harmony - II»
Четвер, 20 липня 2017 23:23

ЧДТУ та НТУУ «КПІ» провели третю робочу зустріч проекту «Water Harmony - II»

Черкаський державний технологічний університет та Національний технічний університет України «Київський політехнічний університет ім. І. Сікорського» провели робочу зустріч в рамках проекту «Water Harmony - II» («Водна Гармонія - ІІ»), в якій взяли участь по два представники університетів-партнерів з Білорусі, Молдови, Казахстану, Киргизстану, Норвегії, двох університетів Таджикистану, а також делегації від Українського державного хіміко-технологічного університету (м. Дніпро), Національного університету водного господарства (м. Рівне) та Національного університету «Львівська політехніка».

«Зміцнення інституційного партнерства, посилення горизонтальних зв’язків, посилення кооперації – все це досягається за рахунок подібних зустрічей.  Результатами стає постійне вдосконалення навчальних програм за рахунок обміну передового досвіду та навчально-методичних матеріалів, спільні наукові дослідження та публікації, робота над створенням консорціумів та участь в грантових програмах тощо» - прокоментував завідувач кафедри хімічних технологій та водоочищення Столяренко Геннадій Степанович.

На зустрічі було обговорено прогрес, що було досягнуто з попередньої зустрічі в ключових питаннях проекту: удосконалення навчальних програм магістратури із залучення роботодавців, підвищення рівня знань англійської мови викладачів та студентів, участь студентів в літній тритижневій школі «Water Harmony 2017» в Норвезькому університеті природничих наук, робота над вдосконаленням розробленого в рамках попередньої фази проекту (2011-2014) підручника «Фізико-хімічні методи очищення води. Керування водними ресурсами» та багато іншого.

В рамках зустрічі було проведено два науково-практичних семінари: в місті Черкаси за участі представників державних та комунальних установ, що працюють в сфері управління водними ресурсами, що мав назву «Інтеграція освіти, досліджень та інновацій у співпраці з підприємствами»; в місті Київ, в рамках міжнародної спеціалізованої виставки «AquaTerm» із назвою «Вода: наука і технології». З матеріалами семінарів можна ознайомитися за посиланням.

Організатори дякують всім учасникам робочої зустрічі та з нетерпінням очікують на нову, яка пройде в Жовтні цього року в Таджикистані.

Проектная встреча WHE-II Черкассы-Киев/ Project Meeting WHE-II Cherkasy-Kyiv