,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Четвер, 23 лютого 2017 17:01

Практика студентів хіміків-технологів

       Студенти 1, 2, 3 та 4 курсів з 16 січня по 12 лютого пройшли виробничу практику на підприємствах міста. Серед них традиційно: ТОВ «Юрія-Фарм» та ПАТ «Азот», а також ПАТ «Черкаський шовковий комбінат» та ТОВ «ChemicalElementsUkraine», на яких практика студентів була запроваджена з цього року.

 

       Практичне навчання на виробництві - дуже гарний інструмент навчання, який дає уяву студенту про майбутню професію, а роботодавцям дає можливість ознайомитися з рівнем підготовки студентів та відібрати кращих на роботу. Дуже гарною традицією стало проведення навчально-виробничої практики на ПАТ «Азот». Вже 14 років поспіль студенти нашої спеціальності 1 раз на тиждень протягом семестру проходять навчання на підприємстві, здають виробничі іспити та отримують робочі професії.

        Інформація про те, що на кафедрі відкрито нову спеціалізацію «Хімічні технології водоочищення» пригорнула увагу ПАТ «Черкаський шовковий комбінат», який потребує спеціалістів такого профілю. Адже якість фарбування тканин дуже залежить від якості води. І вже цього року на даному підприємстві пройшли виробничу практику 6 студентів 3 та 4 курсів. Двоє з них, ознайомившись з технологією будуть захищати дипломи бакалавра за темами підготовки води для підприємства, технології фарбування та оздоблення тканин, а студент гр. ХТ-34 Бараненко Олександр буде розробляти технологію очищення стічних вод підприємства.

        Новим був досвід співпраці з підприємством ТОВ "ChemicalElementsUkraine". Дане підприємство спеціалізується на випуску хімічно чистих реактивів. Для випуску такої продукції необхідно володіти знаннями з технології виробництва та вміти готувати якісну воду. 6 студентів 3 курсу гр. ХТ-44 (Андрущенко Михайло, Занічковська Вікторія, Оскома Анастасія, Храпко Ольга, Якименко Ірина, Кикоть Ольга)пройшли технологічну практику на даному підприємстві. Керівництво відмітило високу теоретичну підготовку даних студентів, та було досягнуто домовленість про подальшу співпрацю в напрямку підвищення якості практичної підготовки майбутніх спеціалістів.

Галерея зображень