Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра хімічних технологій та водоочищення Новини кафедри На кафедрі ХТВ відбувся захист магістерських наукових робіт
Понеділок, 25 червня 2018 14:10

На кафедрі ХТВ відбувся захист магістерських наукових робіт

Протягом червня 2018 на кафедрі "Хімічних технологій та водоочищення" було проведено захист курсових робіт студентами-магістрамиіз дисципліни «Наукові дослідження за темою містерської роботи». Науковими керівниками є: Г.С. Столяренко д.т.н., професор, завідувач кафедри; А.В. Громико к.т.н., доцент кафедри; М.Г. Коваль к.т.н., доцент кафедри; Т.В. Солодовнік к.х.н., доцент кафедри. На захисті були представлені результати наукових досліджень, проведених в лабораторіях кафедри "Хімічних технологій та водоочищення". Особливо цінними та такими, що заслуговують уваги, були роботи, пов'язані з технологіями очищення промислових стічних вод, очищення води природними сорбентами від забруднення нафтопродуктами, переробки ПЕТ-тари та батарейок, переробка шламових відходів. Представлені роботи можуть в подальшому допомогти у вирішенні екологічнихта промислово-технічнихпроблем сучасності як в Україні так і в глобальному маштабі.