Неділя, 17 вересня 2017 21:32

16 вересня 2017. День міста Черкаси.

На день народження Черкас у сквері Богдана Хмельницького розгорнулося оригінальне студентське містечко. Навчальні заклади міста різного рівня акредитації доклали максимум зусиль, аби якнайкраще презентувати свій заклад та привітати містян та гостей міста з 731 річницею.

Черкаський державний технологічний університет, заручившись підтримкою профспілкового комітету ЧДТУ, ретельно готувався до цієї події: облаштували фотозону, демонстрували цікаві презентації та особисті наукові розробки студентів, пропонували взяти участь у квестах, вікторинах, пройти профорієнтаційні тести, познайомитися з керівництвом, викладачами і студентами. А ще всі отримали яскраві інформаційні флаєри від кожного факультету.

Крім цього, до дня міста з головної сцени за сценарної і керівної підтримки керівництва Центру студентського розвитку та культурних програм ЧДТУ студенти представили відеопрезентацію закладу та подарували святкову концертну програму для усіх присутніх.

Шарму заходу придав флеш-моб “ЧДТУ – дружня студентська родина”, організований студентом-активістом університету Едуардом Кучеренком.

До студмістечка завітав і міський голова міста Черкаси Анатолій Бондаренко, який після вітального слова відзначив всіх учасників цього масштабного проекту. Зокрема, виконуючий обов’язки ректора ЧДТУ Олег Григор, під бурхливі оплески, отримав Подяку міського голови за активну участь у проекті «Студмістечко-2017» та цінний подарунок із рук мера Черкас.