Вівторок, 16 травня 2017 15:02

У ЧДТУ 13/05/2017 відбувся День відкритих дверей

13 травня Черкаський державний технологічний університет провів День відкритих дверей «ЧДТУ – відкритий для Вас», на який завітали сотні черкащан.

Цього дня Черкаський державний технологічний університет просто вразив величезною кількістю цікавих, пізнавальних і унікальних заходів для гостей ЧДТУ, майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків.

-         Сьогодні ми прагнемо продемонструвати, що ми потужний університет Черкащини, - наголосив у вступному слові ректор ЧДТУ Олег Григор– Ми знаємо, як готувати висококваліфікованих фахівців, на яких чекатиме стрімкий кар’єрний зліт та розвиток. Безперечно, саме від вибору професії залежить ваше майбутнє, відтак, вдало обрана професія принесе вражаючі результати.

Під час Дня відкритих дверей черкаського державного технологічного університету спільно з Черкаським міським центром зайнятості був представлений ярмарок вакансій. Представники провідних черкаських, українських та міжнародних підприємств та організацій, потенційні роботодавці, заохотили випускників до  співпраці, розповіли про нюанси роботи та про перспективи кар’єрного росту.

-         Ми пропонуємо скористатися унікальною нагодою продуктивної співпраці з потенційними роботодавцями,  – зазначила директор Черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак. – У свою чергу ми допоможемо визначитися з професією, створити професійне резюме, та познайомитися з переліком чинних вакансій.