Середа, 15 березня 2017 21:00

15 березня ЧДТУ святкував 57 років із дня заснування.

15 березня Черкаський державний технологічний університет святкував 57 років із дня заснування.

Цього урочистого для ЧДТУ дня відбулося і підписання угоди щодо впровадження на базі університету навчального проекту від компанії Allbau Software GmbH (Олбау Софтвеа ДжіемвіЕйч),  офіційного партнера концерну Nemetschek Group (Німечек Груп) в Україні, яку представляв директор компанії ALLBAU software Gmbh Nemetschek Group Юрій Смірнов.

. Зокрема, для студентів будівельного факультету ЧДТУ вкрай корисним стане опанувати новітнє програмне забезпечення, що дає можливості отримати повну інформацію про об’єкт будівництва – від ескізу до проектної документації, і навіть прорахувати попередню вартість об’єкту. Такий проект доповнить ряд системних ініціатив ЧДТУ щодо підвищення конкурентоспроможності випускників на ринку праці.

У цей день у ЧДТУ оголосили про старт Наукового марафону, що популяризуватиме досягнення університету і дасть можливість його факультетам і кафедрам:кафедра ПЦБ продемонструє свій потенціал та  наукові напрацювання -22травня2017р