Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра промислового та цивільного будівництва Новини кафедри 23 грудня 2016 року відбувся захист магістерських робіт (студенти групи ЗМГБ-105)
П'ятниця, 23 грудня 2016 20:58

23 грудня 2016 року відбувся захист магістерських робіт студентів спеціальності 8.06010101-промислове і цивільне будівництво.

Захист відбувся в 205 аудіторії корпусу №3 ЧДТУ. Загалом було представлено 8 магістерських робіт.

Основною тематикою представлених магістерських робіт було: сучасні технології демонтажу 5-ти поверхових житлових будинків перших масових серій при переплануванні міської забудови, організаційно-технологічні рішення реконструкції крупнопанельних житлових будинків з використанням надбудови, влаштування пальових фундаментів в залежності від інженерно-геологічних умов; використання сучасних енергозберігаючих технологій в будівництві; відновлення та підсилення будівельних конструкцій, які працюють в агресивному середовищі та інші сучасні напрямки досліджень.