Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра промислового та цивільного будівництва Новини кафедри 20 грудня 2016 року відбувся захист магістерських робіт (студенти групи МГБ-15)
Вівторок, 20 грудня 2016 18:54

20 грудня 2016 року відбувся захист магістерських робіт (студенти групи МГБ-15)

20 грудня 2016 року відбувся захист магістерських робіт студентів спеціальності 8.06010101-промислове і цивільне будівництво.

Захист відбувся в 205 аудіторії корпусу №3 ЧДТУ. Загалом було представлено 10 магістерських робіт.

Основною тематикою представлених магістерських робіт було: сучасні технології влаштування пальових фундаментів в залежності від інженерно-геологічних умов; використання сучасних енергозберігаючих технологій в будівництві; відновлення та підсилення будівельних конструкцій, які працюють в агресивному середовищі та інші сучасні напрямки досліджень.