Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра екології Новини кафедри Участь екологів ЧДТУ в проведенні Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета»
Вівторок, 16 квітня 2019 16:07

9-11 квітня на базі КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» пройшов ІІ фінальний етап Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета». У Естафеті взяли участь команди переможців обласних етапів серед загальноосвітніх навчальних закладів та закладів позашкільної освіти з Кіровоградської, Чернігівської, Дніпропетровської, Полтавської, Закарпатської, Львівської, Вінницької, Сумської, Запорізької, Харківської, Одеської, Черкаської та Донецької областей. До складу журі конкурсу увійшли науковці нашого університету: Білик Л.І. – доктор педагогічних наук, професор кафедри загальної екології, педагогіки та психології; Хоменко О.М. – кандидат хімічних наук, професор, завідувач кафедри екології; Чемерис І. А. – кандидат біологічних наук, доцент, завідувач кафедри загальної екології, педагогіки та психології; Жицька Л.І. – кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології. Звіти команд школярів журі оцінювала за такими напрямками, як практична природоохоронна діяльність, інформаційно-просвітницька та навчально-виховна робота. До проведення моніторингових досліджень юних природоохоронців долучилися також студенти – магістри спеціальності «Екологія» Черкаського державного технологічного університету, а також викладачі будівельного факультету – Загоруйко Н.В., Сич В.С. та Єгорова О.В.

Учасники естафети були у захваті від екскурсій по місту Черкаси та до м. Канева («Тарасова гора» - національна святиня українського народу; Георгіївський (Успенський) собор, Музей народно-прикладного мистецтва).
За дорученням директора КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» Давиденко Людмили Василівни всі учасники заходу отримали Подяки та сертифікати на Вченій раді ЧДТУ, які вручено ректором університету Григором Олегом Олександровичем.