Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра екології Новини кафедри День ЧДТУ в Медведівській сільській ОТГ
Неділя, 14 квітня 2019 15:17

День ЧДТУ в Медведівській сільській ОТГ

За ініціативи та організаційної підтримки голови Медведівської сільської ОТГ Олексія Лавріненка на базі Медведівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів ім. М.Залізняка (директор Ірина Казначей) відбувся іміджево-презентаційний просвітницький захід – День Черкаського державного технологічного університету в Медведівській сільській об'єднаній тереторіальній громаді Чигиринського району.

В рамках заходу відбулася презентація факультетів університету та спеціальностей, за якими проводиться підготовка студентів. Кафедра екології презентувала спеціальність 101 "Екологія" та підготувала майстер-класи для випускників шкіл. В рамках заходу відбулося щире спілкування між учнями, вчителями шкіл, батьками учнів Медведівської сільської ОТГ та представниками ЧДТУ.

Галерея зображень