Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра екології Новини кафедри Студенти-екологи прослухали лекцію Міністра екології та природних ресурсів України
Понеділок, 01 квітня 2019 21:52

Студенти спеціальності «Екологія» разом із викладачами прослухали лекцію Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака, що відбулася на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Тематика зустрічі пов’язана з екологічним майбутнім України, а також еко-патріотизмом як шляхом до сталого розвитку. Міністр розповів про сучасні екологічні тренди та виклики, що стоять перед Україною, а також про зміст екологічних стандартів, що діють у країнах Європейського Союзу. Крім цього, Остап Семерак розповів про можливості проходження практики майбутніх фахівців з екології в Міністерстві екології та природних ресурсів України.