Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра екології Новини кафедри Знайомство школярів із спеціальністю «Екологія»
Четвер, 28 лютого 2019 20:06

Знайомство школярів із спеціальністю «Екологія»

Надзвичайно цікавий і насичений захід відбувся на кафедрі екології. Сьогодні до нас завітали учні 7-А класу Черкаської загальноосвітньої школи №15, щоб познайомитися із професією еколога.
Гамірний колектив 28 учнів разом із вчителем біології Щербиною Світланою Іванівною прийняли участь у майстер-класах з визначення нітратів у ранніх овочах, змогли попрацювати із натуральними індикаторами, визначали якість молочних продуктів та разом із студентами визначали органолептичні характеристики питної води та визначали її мінералізацію.

Майже дві години роботи в лабораторіях промайнули як одна мить. Отримавши завдання до виконання в школі, натхненні і задоволені юні науковці довго обговорювали побачене і задавали безліч запитань.

Викладачі кафедри отримали новий досвід і величезне задоволення від такої роботи із школярами.